نمایش 1 - 10 از 830
آشپزی هنر ذاتی هر بانوی ایرانی است
یک بانوی موفق همدانی:
با شناخت ضرورت ها و نیازهای جامعه هر فردی می تواند موفقیت هایی را کسب کند بنابراین اگر اگر عاشق غذا هستید و واقعا از آشپزی لذت می برید، این شغل مناسب شماست.
احمد نجفی بسیج سازندگی اردوهای جهادی
احمد نجفی:
مجری برنامه صندلی داغ با بیان اینکه من دست همه جهادگران را می بوسم، گفت: برگزاری اردوهای جهادی در کشور نباید به ایام تعطیلات عید و تابستان محدود شود بلکه این حس همدلی باید در سرتاسر سال در کشور عزیزمان جاری شود. حرکتهای جهادی واقعا سازنده است و خیلی دوست دارم که فرزندم یک جهادگر باشد. اگر روزی فرزندم به نیت باز کردن گره ای هر چند کوچک از زندگی روستائیان مستضعف در اردوی جهادی شرکت کند این بزرگترین افتخار زندگی من خواهد بود.
گفتگوی تفضیلی با بانوان قهاوندی
در شرایطی که بسیاری از جوانان تحصیل کرده بی کارند و حاضر نیستند در شغل های غیر مرتبط با رشته تحصیلی اشان مشغول به کار شوند زنانی هستند که در کنار تحصیل به اشتغال و کار آفرینی نیز مشغول اند .
شیوا پوریوسف خامنه,طراحی داخلی,معماری,معمار ایرانی,shabnmaha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها
گفت‌وگو با شیوا پوریوسف خامنه، که تجارب کار در پیشروترین کمپانی‌های طراحی جهان را دارد
چشمانتان را ببندید و تصور کنید در میدان امام اصفهان یا روی پل خواجو قدم می‌زنید. احساسی را که با پوست و گوشت و روحتان درک می‌کنید، به یاد بیاورید. حالا تصور کنید در یکی از خیابان‌ها یا کوچه‌های مرکز شهرتان قدم می‌زنید... صداهایی که می‌شنوید و مناظری که می‌بینید... چه احساسی دارید؟
پاسخ قرآن به کسانی که امامت امام جواد(ع) در کودکی را نپذیرفتند
حجت‌الاسلام ریاضت ضمن بیان علت ازدواج امام جواد(ع) با دختر مأمون، گفت: قرآن به کسانی که امامت امام جواد در کودکی را نپذیرفتند پاسخ گفته است.
 شهید هسته ای, همسر رضایی نژاد, سازمان بسیج جامعه زنان کشور, همسر شهید, خانواده شهید
همسر شهید داریوش رضایی‌نژاد:
همسر شهید رضایی‌نژاد گفت: در زندگی همسر شهید، آن زمان که خبر یا اتفاق شهادت را می‌بینی، تمام می‌شود اما باید شروع کنی و بلند شوی فقط تو هستی که می‌توانی این مسئولیت را بر دوش بکشی.
به مناسبت سالروز شهادت حضرت زهرا (س)
یک کارشناس الهیات و تاریخ و تمدن اسلامی اظهار داشت :حضرت زهرا (س) الگوی برتر برای زنان و مردان جامعه هستند. مردان و زنان مومن می توانند با استفاده از دانش دین و قرآن و احکام الهی به سمت کمال و ترقی رشد پیدا کنند و باعث رشد روز افزون خود و جامعه اسلامی شوند .
انتظارات غیرمعمول زوج از هم، دلیل اصلی اختلافات زناشویی/ زنان پایبند به خانواده ارزش وجودی خود را می دانند
مشاور رییس سازمان تبلیغات اسلامی:
مشاور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در امور بانوان با اشاره به اینکه زنان پایبنده به خانواده، ارزش وجود خود را می دانند، افزود: انتظارات غیرمعمول زوج از هم، دلیل اصلی اختلافات زناشویی است.
عضو شورای اسلامی شهر همدان در گفتگو با شبنم همدان:
عضو شورای شهر همدان در خصوص حماسه 9 دی اظهار داشت: مردم با حضور خود در میدان نشان دادند که اصل نظام برای آنها ارزشمند است و از خون شهیدانی که سالها برای پایداری نظام مقدس جمهوری اسلامی ریخته شده است پاسداری می کنند و به هیچ جریان داخلی یا خارجی اجازه خدشه دار کردن نظام مقدس جمهوری اسلامی را نمی دهند.
درد و دل یک فرزند شهید
در حالیکه هنوز سه بهار را تجربه نکرده بودم، پدرم به شهادت رسید و روزگار روی پاییزی اش را به من نشان داد و سختی و مشقت به سراغم آمد.

صفحه‌ها