نمایش 1 - 10 از 570
شبنم ها, shabnamha,shabnamha.ir afkl ih, شبنم همدان,
به مناسبت روز ایمنی و آتشنشانی
مسئول ایستگاه آتشنشانی مرکزی همدان اظهار داشت: درست است که آتشنشان ها شغل دشواری دارند اما بیشترین بار استرس بر روی خانواده اتش نشانان قرار دارد. خانواده ها با صبر و برد باری اتش نشانان را در انجام وظیفه خطیر خود همراهی می کنند
بازیگر,مریم سعادت,سینما,تلویزیون,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها
گفت‌وگو با مریم سعادت، به بهانه 59 سالگی;
به بهانه 59 سالگی این بازیگر سراغ او رفتیم و درباره این روحیه شاد و پرانرژی و کودکانه و موضوعات دیگری چون فضای سینما و علاقه‌مندان جوان بازیگری حرف زدیم.
نامگذاری سالروز وفات استاد شهریار با نام شعر و ادب فارسی ادای دین به شاعری است که در دو زبان ترکی و فارسی توانسته است هنرمندانه از عهده شعر برآید و شعرهای ماندگاری در هر دو زبان به یادگار بگذارد.
 الهام پاوه نژاد,بازیگر,تئاتر,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها
گفتگو با الهام پاوه‌نژاد بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون:
در چنین روزی در سال 50 متولد شده و زمانی که با او همکلام می‌شوم، چنان پخته و عاقلانه و به دور از احساس‌گرایی صحبت می‌کند که باورم می‌شود در تمام این سال‌ها انتخاب‌هایش در حرفه بازیگری و کارگردانی دقیق و حساب‌شده بوده و در کنار کارش از رشد شخصیت درونی‌ خودش هم غافل نبوده است.
شبنم ها, shabnamha,shabnamha.ir afkl ih, شبنم همدان, سبک زندگی
یک کارشناس علوم قرآنی اظهار داشت: دین متعالی اسلام آیین همسرداری را بهتر و کاملتر از هر مکتب و تفکری تبیین نموده است که با پیروی از آن بنیان خانواده ها مستحکم خواهد شد.
شبنم ها, shabnamha,shabnamha.ir afkl ih, شبنم همدان, میانمار
یک کارشناس علوم قرآنی اظهار داشت: کشورهای اروپا و آمریکا به ظاهر مدعی طرفداری از حقوق بشر هستند اما این روزها سکوت معنادار آنهایی که بر طبل حقوق بشر می کوبند در مقابل نسل کشی و کشتار زنان و کودکان امری نابخشودنی است که نشان میدهد حقوق بشر به معنای واقعی مرده است.
سینمای دفاع مقدس,فیلم دریاچه ماهی,مریم دوستی,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها
گفت‌وگو با مریم دوستی، کارگردان فیلم «دریاچه ماهی»
فیلم سینمایی «دریاچه ماهی» اولین فیلم مریم دوستی در مقام کارگردان است که در ژانر دفاع مقدس ساخته شده. او تحصیلکرده سینما در سوئد است و علاوه بر ساخت چند فیلم کوتاه به عنوان طراح چهره‌پردازی نیز تاکنون با پروژه‌های سینمایی همکاری کرده است.
صد و هفدهمین سالگرد ورود سینما به ایران:
عضو شورای شهر همدان اظهار داشت: ترویج سبک زندگی اسلامی یکی از مهمترین دغدغه های جامعه در مقابل تهاجم فرهنگی است باید در ارائه برنامه های فرهنگی و ارزشی جامعه یک بازنگری دقیق صورت گیرد که آیا این برنامه ها مطابق با سبک زندگی اسلامی ارائه می شود .
شبنم ها, shabnamha,shabnamha.ir afkl ih, شبنم همدان, حجازی
به مناسبت سالروز شهادت دومین شهید محراب
مدیر عامل موسسه شهید محراب ایت الله مدنی اظهار داشت: این مؤسسه با 25 سال سابقه فعالیت اجتماعی در امور عام المنفعه و محرومیت زدایی نهادی فعال است.
به مناسبت روز سینما
یک فعال سینمایی بیان داشت:یکی دیگر از مشکلات اصلی سینمای ایران کمبود فیلم نامه خوب است. فیلم نامه خوب و حرفه ای باعث بالا بردن سطح سلیقه و نگاه مردم می شود. متاسفانه گاهی اوقات کیفیت یک فیلم قربانی کمبود زمان و کمیت می شود .

صفحه‌ها