نمایش 1 - 10 از 609
شبنم ها, shabnamha,shabnamha.ir afkl ih, شبنم همدان,
در نشست کتابخوان کودکان علاوه بر یادگیری مدیریت زمان می آموزند چگونه باید در خصوص اهداف و نگارش یک کتاب سخن بگویند که بتوانند مقصود و هدف خود را به راحتی به دیگران انتقال دهند .
 سوگل طهماسبی,بازیگر,پیاده روی اربعین,کربلا,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها;
با سوگل طهماسبی،از مسافران جوان کاروان چلچراغ;
از این سفر با اعتماد و اطمینان صحبت می‌کند و کلماتش را با دقت انتخاب می‌کند تا بتواند حس و حالش را تا جایی که در اختیار کلمات است بدرستی بیان کند.
فاطمه پاپی,تیم ملی فوتسال بانوان,فوتسال بانوان,shabnamha.ir,بنم همدان,afkl ih,شبنم ها;
گفتگو با دختری که گلش گل برتر ماه در برنامه نود شد؛
او از همان دست ستاره هایی است که دیده نمی شود. ستاره ای که گل می زند، گل می سازد، نتیجه یک مسابقه را برمی گرداند و در ترکیب تیم ملی فوتسال هم می درخشد.
شهین تسلیمی,پیاده روی,اربعین,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها;
با شهین تسلیمی، بازیگر درباره پیاده‌‌روی اربعین:
‌از بچگی عاشق امام حسین(ع) بودم، پدرم هم عاشق سید‌الشهدا بود؛ مدام با خودم می‌گفتم امام حسین(ع) عاقبت طلبید مرا!‌
دختر دهه هفتادی,حجاب,پوشیه,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها;
حجاب به روایت دختران ایرانی;
معصومه یک دهه هفتادی است که در تهران ساکن زندگی می‌کند.دو سال و چهل و سه روز پیش پوشیه را به عنوان حجاب انتخاب کرد و با وجود مشکل تنفسی تا به امروز همیشه همراه او بوده است. انتخابی که خودش با عنوان «پروانگی» از آن یاد می‌کند.
شبنم ها, shabnamha,shabnamha.ir afkl ih, شبنم همدان,
یک کارشناس ارشد الهیات و تاریخ و تمدن اسلامی اظهار داشت: مظلو میت سید الشهدا (ع) در این است که کسی به حقیقت و روح وجان این حادثه پی نبرده است از جاهل و عامی تا عالم و خبیر همه و همه این حادثه عظیم را از دید خود تفسیر می کنند و به کنه و هستی ماجرا پی نبرده اند .
شبنم ها, shabnamha,shabnamha.ir afkl ih, شبنم همدان,
به مناسبت روز فرهنگ عمومی:
یک کارشناس علوم قرآنی اظهار داشت: پیاده روی اربعین فرهنگ عمومی سخاوت, همدلی, انفاق, رقت قلب و اتحاد و همکاری را در جامعه بیش از پیش افزایش می دهد. پیاده روی اربعین سبب افزایش روحیه استقلال, آزادگی و استقامت در مردم است و باعث می شود مقابل زور گویی بایستند.
یک کارشناس مسائل سیاسی بیان کرد: به جرات می توان گفت آمریکا از برجام خارج نخواهد شد چرا که موقعیت های استراتژیکی در اعمال تحریم های اقتصادی به واسطه برجام بدست اورده است .
مژده لواسانی,مجری تلویزیون,کتاب «خون انار، گردن پاییز است,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها;
مژده لواسانی از کتاب «خون انار، گردن پاییز است» می‌گوید
مژده لواسانی را در یک کلام می‌توان شمایل جوان دهه شصتی مذهبی ـ امروزی دانست؛ دختری چادری که هم توانسته تصور قشری از جامعه را نسبت به آدم‌هایی شبیه خودش تغییر دهد و هم در عین حال، از شبکه‌های ارتباطی‌اش برای ترویج سبک زندگی خودش بهره ببرد.
معاون پرورشی مدارس استان اظهار داشت: سالهاست برنامه های تکراری برای روز بسیج دانش آموزی انجام می شود و این برنامه ها نیازمند غنی سازی هستند.

صفحه‌ها