نمایش 1 - 10 از 511
گفتگو,هلیا امامی,بازیگر,از یاد رفته ها,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها
گفت‌وگو با هلیا امامی، بازیگر مجموعه «از یادها رفته»
هلیا امامی ازجمله بازیگران جوان و نوظهوری است که از این پس احتمالا اسمش را بیشتر از قبل خواهیم شنید و شاهد نقش‌آفرینی‌هایش در تلویزیون و حتی سینما خواهیم بود. امامی که دوره‌های بازیگری را زیر نظر مرحوم حمید سمندریان گذرانده، در چند تئاتر، تله‌فیلم و فیلم سینمایی بازی کرده و این روزها مشغول نقش‌آفرینی در دو مجموعه تلویزیونی «از یادها رفته» و «لژیونر» است که هر دو برای پخش از شبکه پنج سیما تدارک دیده می‌شوند.
شبنم ها, shabnamha,shabnamha.ir afkl ih, شبنم همدان, نویسنده کودک و نوجوان
یک نویسنده و شاعر کودک و نوجوان:
مریم زرنشان شاعر و نویسنده کودک و نوجوان اظهار داشت: ادبیات کودکان و نوجوانان پایه واساس جوامع است. همان گونه که کودکان به غذای جسم نیاز دارند به غذای روح نیز نیاز دارند و شعر و داستان قادر است روح کودک را تغذیه کند. به بیان دیگر نویسندگان در تربیت کودکان نقش به سزایی دارند.
بانوی کارآفرین,نخ و سوزن,کتاب خیاطی,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها
گفتگو با معصومه محمدی، کارآفرینی با 72 کتاب تالیفی
در کتابفروشی به دنبال کتاب‌های آموزش طراحی دوخت و خیاطی می‌گردم. فروشنده چند کتاب جلوی دستم می‌گذارد. همه به اسم یک نویسنده‌اند. خط‌چین، نقطه‌چین، هاشور، خطوط منحنی، تصویر پارچه‌های برش خورده و کج و معوجی که به شکلی هنری یکدیگر را کامل می‌کنند.
اولین بانوی راننده اتوبوس در غرب کشور,معصومه زرینی,حجاب چادر,بانوی نهاوندی,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها
گفتگو با اولین بانوی راننده اتوبوس در غرب کشور:
بانوی موفق نهاوندی و اولین بانوی راننده اتوبوس در غرب کشور از اینکه توانسته باحجاب کامل رانندگی کند و به‌عنوان راننده نمونه استان همدان انتخاب شود بسیار خوشحال است و به چادری بودن خود افتخار می‌کند.
شبنم ها, shabnamha,shabnamha.ir afkl ih, شبنم همدان,
گفتگو با یک دختر جوان که آگاهانه چادر را برگزید:
در کنار ناهنجاری ها و بدحجابی ها ی موجود در جامعه دختران جوانی وجود دارند که آگاهانه حجاب را برگزیده اند و با جان و دل از حریم آن حفاظت می کنند در این گزارش ماجرای محجبه شدن یکی از این بانوان محجوب را می خوانیم.
معاون پرورشی مدارس استان اظهار داشت: آرامش و اتحادی که در کشور شاهد آن هستیم در گرو درایت و رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (ظله تعالی) است. رهبری حکیمانه آیت الله خامنه ای (حفظه الله) همچون خاری در چشم دشمنان انقلاب است
ایران زمین,استان مازندران,مناطق ییلاقی,کلاردشت,روستای مازیچال,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها
روستای مازیچال یکی از رؤیایی‌ترین مناطق ایران بوده که بر فراز ابرها قرار گرفته است.
فاطمه اکرمی,متخصص در سقوط,اسکای دایوینگ,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها
گفتگو با فاطمه اکرمی متخصصص در سقوط ;
تاکنون شده برای یک زندگی پرخطر هزینه کنید؟ منظورم این است در ورزش‌های پرخطر و ماجراجویانه وارد شوید و مثلا کلی پول برای آموزش سقوط از ارتفاع بدهید یا دم در هواپیما در فاصله 5000 متری از زمین به پایین بپرید؟ حتما وقتی برای بلندپروازی، هیجان برخی ورزش‌ها را به جان می‌خرید باید از زندگی پرخطری که انتخاب کرده اید لذت ببرید.
بانوی دریانورد,فرمانده زنایرانی,دریانوردی,راحله طهماسبی,shabnmaha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها
بانوی دریانوردی که جگر شیر داشت و سفر عشق آغاز کرد
اولین خلبان زن، اولین فضانورد زن، اولین وزیر زن، اولین دریانورد زن... این‌ها عباراتی است غریب و آشنا به گوش ایرانیان و بسیاری از مردم جهان در کشورهای درحال‌توسعه! اما در سال‌های اخیر بسیاری از بانوان توانمند ایرانی توانسته‌اند با ایستادگی در برابر نمی‌توانی‌ها، بدعت‌گذار حضور زنان در بسیاری از حوزه‌ها باشند و پابه‌پای مردان در مسیر توسعه کشورمان قدم‌هایی استوار بردارند.
به مناسبت هفته حجاب و عفاف:
روا نیست چادری که از زیر چنگال اسکندرجسته و کوچه های مدینه را به چشم دیده ، از کربلا و شام گذشته به آتش حمله مغول نسوخته است ...و زیر پوتین رضا خان نمانده است ...در جامعه اسلامی مُنتظر از پا بیافتد

صفحه‌ها

کلیه حقوق معنوی مطالب این سایت متعلق است به :

شبنم همدان
پایگاه خبری شبنم همدان پایگاه خبری بانوان همدان