نمایش 1 - 10 از 893
نماینده ولی‌فقیه در همدان:
نماینده ولی فقیه در همدان با بیان اینکه تبیین درست این مسئله خیلی در امید‌آفرینی جامعه امروز تاثیرگذار بوده، گفت: وقتی جوانان ما ببینند که کشورشان در اوج تحریم‌ها در یک صنعتی به کجا رسیده و این فقط اطلاع‌رسانی و آزمایش موشکی صرف نبوده، بلکه یک عملیات میدانی تجربه شده است که به وضوح آن را می‌بینیم، به بودن در این کشور افتخار خواهند کرد.
در گفتگو با روانشناس بالینی و زوج درمانگر مطرح شد؛
یک روانشناس و زوج‌درمانگر با بیان اینکه عوامل زیادی بر تحکیم روابط زوجین تاثیرگذار هستند، گفت: یکی از این عوامل گوش دادن فعال است چرا که احساسات به وسیله صدا و گوش دادن بین زن و شوهر رد و بدل می‌شود و زمانی که زوجین به یکدیگر گوش ندهند، زندگی به خوبی ادامه نخواهد داشت.
مدیرکل حج و زیارت همدان از اعزام یک هزار و ۲۰۰ زائر بیت‌الله الحرام از این استان به سرزمین وحی خبر داد.
متخصص پوست، مو و زیبایی:
متخصص پوست، مو و زیبایی با بیان اینکه مهمترین علامت حساسیت فصلی خارش است که گاهی اوقات منجر به ایجاد دانه‌های ریز و قرمز روی پوست می‌شود، گفت: درمان نشدن خارش و نشانه‌های اولیه باعث زخیم شدن و تغییر رنگ پوست فرد می‌شود.
رئیس کمیسیون فنی عمرانی شورای اسلامی شهر همدان تاکید کرد:
رئیس کمیسیون فنی عمرانی شورای اسلامی شهر همدان گفت: تامین مالی تقاطع مدرس بسیار مهم بوده و بحث‌هایی که بین استانداری و شهرداری بوده این است که تامین مالی این پروژه چگونه انجام خواهد شد؟! و این ابهامات وجود دارد که آیا شهرداری می‌تواند از پس تامین مالی این پروژه عظیم برآید یا نه!»
کارشناس مسائل سیاسی:
کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه نتانیاهو سرنوشت خود را به شرایط غزه گره زده است، گفت: اگر نتانیاهو آتش‌بس را بپذیرد محکوم به سقوط است به همین دلیل رژیم ظالم صهیونیستی تلاش بر این دارد تا دامنه جنگ را در منطقه گسترش دهد و از طریق انتقال بحران به سایر مناطق خاورمیانه، از بحران پیش‌روی خود خارج شود.
کارشناس مسائل اسرائیل:
یک کارشناس مسائل اسرائیل با بیان اینکه رژیم ظالم صهیونیستی در تازه‌ترین اتفاقی که رقم زده، به کاروانی تحت عنوان آشپزخانه جهانی در نوار غزه حمله کرده است، گفت: این اتفاقات باعث شده تا نگاه رسانه‌های مختلف دنیا به رژیم غاصب صهیونیستی منفی‌تر از قبل شود.
رئیس پلیس راه استان همدان:
رئیس پلیس راه استان همدان با اشاره به بازگشت مسافران از سفر نوروزی، گفت: امروز احتمال می‌دهیم شاهد حجم ترافیک بالا در محورهای استان همدان باشیم و این حجم ترافیک از بعدازظهر، بیشتر می‌شود.
رئیس سازمان همیاری شهرداری‌های استان همدان:
رئیس سازمان همیاری شهرداری‌های استان همدان گفت: با اقدامات انجام‌شده در نظر داریم سراب گیان را به‌عنوان قطب گردشگری معرفی کنیم.
استاد حوزه و دانشگاه:
استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه همه دست‌اندرکاران و مسئولین مربوطه باید به صورت مستمر و بلندمدت به بسترسازی در خصوص حجاب توجه کنند، گفت: هدف، ترویج پوشش مشروع و انسانی است تا شاهد جامعه‌ای منظم در جامعه اسلامی باشیم.

صفحه‌ها