نمایش 1 - 10 از 815
لیلا کرد بچه شاعر گفت: کتاب وضعیت جالبی ندارد، مسئله گرانی کاغذ و بی اعتمادی مخاطبان همزمان با هم تاثیر بسیار بدی روی صنعت نشر و چاپ کتاب گذاشته است.
یک روانشناس درباره وابستگی و چگونگی تحمل شکست‌های عاطفی‌ توضیحاتی داد.
تهیه کننده فیلم "منطقه پرواز ممنوع":
تهیه کننده ایرانی با اشاره به نقش مهم نوجوانان در آینده کشور گفت: متاسفانه در کشور فیلم مناسب قشر نوجوان نداریم و فیلم منطقه پرواز ممنوع با دغدغه جوانان ساخته شده و عزت نفس را در جوان افزایش می دهد.
سید مجتبی حورایی گفت: برگزاری مراسم‌ها و ازدواج‌های پرهزینه سبب می‌شود تا جوانان اصل هدف زندگی را فراموش کنند.
یک روانشناس درباره نکاتی که والدین باید برای تربیت کودکان برای حضور در مهمانی‌ها رعایت کنند، توضیحاتی داد.
یک روانشناس گفت: عده‌ای از افراد در موقعیت ارتباطی از حساسیت بالایی برخودار هستند، بنابراین به خیلی از مسائل ریز و درشت عکس العمل نشان می‌دهند.
 انتخاب اشتباه بزرگترین عامل طلاق است/ چشم‌بند عشق کاذب بر انتخاب‌ درست
یک استاد حوزه و دانشگاه :
یک استاد دانشگاه گفت: نتخاب‌های احساسی و یا انتخاب هایی که امروزه در شبکه‌های مجازی باب شده است و از شکل دوستی نهایتا به ازدواج ختم می‌شود همه و همه از جمله موارد اختلاف‌زا در بعد از ازدواج محسوب می‌شود .
امروزه با رشد شبکه های مجازی و قوی تر شدن ارتباط های اینترنتی، اقشار مختلف جامعه درگیر فعالیت ها و رفتارهایی شده اند که هیچ گاه ارتباطی با شخصیت واقعی شان ندارد.
سخنگوی کمیسیون فرهنگی با بیان اینکه غفلت‌ سال‌های گذشته و سیاست‌های نادرست باعث شده که وضعیت حجاب در جامعه این گونه شود، گفت: ناجا در قضیه عفاف و حجاب باید هوشیارانه عمل کند تا در قبال زحماتی که می‌کشد با تکه‌ای فیلم تقطیع شده، محکوم نشود.
کارشناس ارشد علوم ورزشی در همدان گفت: ورزش دانش آموزی دوپینگی است بی ضرر برای حجیم شدن بازوهای جامعه که با آن می توان بارهای سنگینی را جابجا کرد و بارشی است که الودگی های خمودی و رخوت را می زداید و بر طراوت هوای جامعه می افزاید.

صفحه‌ها