نمایش 1 - 10 از 860
رئیس شورای تبلیغات اسلامی همدان خبر داد:
رئیس شورای تبلیغات اسلامی همدان گفت: مراسم عزاداری ایام فاطمیه(س) در همه مساجد، حسینیه‌ها و هیئت‌ها برگزار و شاخص‌ترین مراسم هرشب در امام‌زاده عبدالله(ع) برگزار می‌شود.
کارشناس هواشناسی استان همدان:
کارشناس هواشناسی استان همدان با بیان اینکه از بعدازظهر فردا و فردا شب شاهد فعالیت سامانه بارشی ضعیف در استان هستیم، گفت: این سامانه بارشی تا ظهر روز سه‌شنبه در منطقه فعال است.
مدیر کل بنیاد شهید همدان:
مدیرکل بنیاد شهید همدان گفت: قطعاً به فضل خداوند متعال و اقدامات مبارزین، شکست رژیم غاصب خیلی زودتر از موعد مقرر انجام خواهد شد.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس:
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عملیات طوفان الاقصی، رژیم صهیونیستی را مثل یک اتاق شیشه‌ای شکست گفت: از این به بعد نیز اگر قرار باشد این اتاق باقی بماند، باید به‌ کمک چسب خورده شیشه هایش را نگه داشت اما این شکست رژیم کودک‌کش ترمیم نمی‌شود.
معاون غذا و داروی علوم پزشکی همدان:
معاون غذا و داروی علوم پزشکی همدان با بیان اینکه تغییر مدیریت و سیاست تامین دارو در کشور موجب کاهش کمبود دارو شده است گفت: با توجه به فصل سرماخوردگی، مشکلی در خصوص تامین داروها مخصوصا آنتی‌بیوتیک‌ در همدان وجود ندارد.
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری:
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه امروز همه جهان نسبت به ظلم حکومت جعلی صهیونیست آگاه شدند گفت: همه باید از مردم مظلوم فلسطین حمایت کنیم تا وعده حق الهی به زودی محقق شده و مظلوم بر ظالم پیروز شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان:
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان گفت: نسل امروز ما کمتر از نسل زمان دفاع مقدس نیست، فقط باید از آنان در برابر حربه‌های شیاطین زمان مراقبت کنیم.
مدیر شیلات سازمان جهادکشاورزی استان همدان از تولید ۶۵۰۲ تن انواع ماهیان سردآبی و گرم‌آبی در ۵۲۵ واحد پرورش ماهی طی سال گذشته خبر داد و گفت: پیش‌بینی می‌شود تا پایان امسال ۷۰۰۰ تن ماهی سردآبی و گرم‌آبی در استان تولید شود.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان از اجرای طرح ابتکاری نظارت شبانه بر بازار همدان خبر داد.
رئیس نظام پزشکی همدان از افزایش استفاده از کارتخوان در مطب‌های همدان خبر داد و گفت: شکایات از قصور پزشکی در همدان نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.

صفحه‌ها