نظرخواهی

به مطالب کدام بخش بیشتر علاقه دارید؟

پربیننده ها

 

هواشناسی همدان
پایگا خبری مقام معظم رهبری
پژوهشکده عفاف
 مؤسسه فرهنگی حوراء بانوان استان همدان
دانلود نرم افزارهای کاربردی
شهروندنگارشبنم ها

صدای شما

آخرین اخبار

پرسش و پاسخ طب سنتی

دکتر مصطفیان

  • ازداوج سفید,جشن طلاق,شبکه های ماهواره ای,shabnamha.ir,شبنم همدانafkl ih,شبنم ها
    ازدواج سفید و جشن طلاق;
    ازدواج سفید(سیاه) که توسط شبکه‌های ماهواره‌ای ترویج می‌شود فقط اسم فریبند‌ه‌ای دارد. این امر خود باعث ایجاد آسیب های بسیار خطرناک و جبران ناپذیر در کشور می شود.
  • ازدواج سنتی,ازدواج اینترنتی,همسریابی اینترنتی,واسطه گری ازدواج,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها
    مراحل ارتباط‌گیری برای ازدواج در ایران
    همسریابی اینترنتی با آسیب‌ها و مشکلات عدیده‌ای روبروست. عدم اطمینان خانواده‌ها و جوانان به چنین روشی، سوداگری و سودجویی عده‌ای خاص که از هر چیزی قصد کسب درآمد دارند و از سویی دیگر عدم متولی‌گری در این عرصه، سبب شده تا تضمین کلی نیز در این راستا وجود نداشته باشد.

مطالب اجتماعی

دانشگاه آزاد همدان,پذیرش دانشجو,بدون آزمون,کارشناسی,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد همدان:
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی همدان از پذیرش بدون آزمون دانشجو در 110 رشته تحصیلی در مقاطع کاردانی پیوسته، کاردانی ناپیوسته، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در این دانشگاه خبر داد.
ازداوج سفید,جشن طلاق,شبکه های ماهواره ای,shabnamha.ir,شبنم همدانafkl ih,شبنم ها
ازدواج سفید و جشن طلاق;
ازدواج سفید(سیاه) که توسط شبکه‌های ماهواره‌ای ترویج می‌شود فقط اسم فریبند‌ه‌ای دارد. این امر خود باعث ایجاد آسیب های بسیار خطرناک و جبران ناپذیر در کشور می شود.
روز جهانی مسجد,آسیب های اجتماعی,مسجد,جایگاه مسجد در جامعه,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها
به مناسبت روز جهانی مساجد
برخی کارشناسان معتقدند با توجه به موقعیت جغرافیایی و جمعیتی، در کشور ما باید به ازای هر 250 نفر یک مسجد وجود داشته باشد؛ ولی در حال حاضر به ازای هر هزار نفر یک مسجد فعال وجود دارد. طبق برنامه‌ای که دولت دارد قرار است تعداد مساجد در افق 1404 به رقم 92 هزار مسجد برسد.
ازدواج سنتی,ازدواج اینترنتی,همسریابی اینترنتی,واسطه گری ازدواج,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها
مراحل ارتباط‌گیری برای ازدواج در ایران
همسریابی اینترنتی با آسیب‌ها و مشکلات عدیده‌ای روبروست. عدم اطمینان خانواده‌ها و جوانان به چنین روشی، سوداگری و سودجویی عده‌ای خاص که از هر چیزی قصد کسب درآمد دارند و از سویی دیگر عدم متولی‌گری در این عرصه، سبب شده تا تضمین کلی نیز در این راستا وجود نداشته باشد.
گزارش تصویری,خیابان سی تیر,کافه رستوران,رستوران,shabnamha.ir,شبنم همدانafkl ih,شبنم ها
کافه و رستوران‌گردی در شب‌های تابستان، برای افرادی که طاقت گرمای این روزها را ندارند، لطف دیگری دارد. اما بیشتر کافه و رستوران‌ها تا ساعت مشخصی از شب مجاز به ارایه سرویس به مشتریان هستند و در نتیجه بیشتر افراد ترجیح می‌دهند برای صرف شام در خنکای شب‌های تابستان به کافه‌رستوران‌هایی که در دامنه کوه‌های شهر وجود دارند مراجعه کنند.
دانشگاه آزاد,سامانه انتخاب رشته,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها
سامانه انتخاب رشته آزمون سراسری سال 96 دانشگاه آزاد اسلامی از فردا، 30 مردادماه مجددا بازگشایی شده و داوطلبان دو روز فرصت دارند با مراجعه به سامانه ثبت‌نام، نسبت به اصلاح رشته محل های انتخابی یا انتخاب رشته جدید اقدام کنند.
زنان سرپرست خانوار,زنان شاغل,آسیب های اجتماعی,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها
توانمندسازی زنان سرپرست خانوار;
مشکلات زنان سرپرست خانواده زمانی حل می‌شود که نگرش جامعه به این افراد تغییر کند؛ زیرا تغییر نگرش جامعه بر این اساس است که آن‌ها بتوانند به خودشان کمک کنند و منافع حاصل از خدمات ارائه‌شده را اخذ کنند.
نمایشگاه تجعیزات پزشکی,روز پزشک,روز بزرگداشت بوعلی سینا,نمایشگاه بین المللی همدان,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها;
همزمان با روز بزرگداشت ابوعلی سینا و روز پزشک;
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان همدان از برپایی پنجمین نمایشگاه تجهیزات پزشکی، دندان پزشکی، بیمارستانی و آزمایشگاهی در محل فعلی نمایشگاه‌های بین‌المللی در این استان خبر داد.
عروسک سازی,عروسک مادربزرگ,مادر مادربزرگ ها,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها
گفتگو با سحر تقی پور سازنده مادربزرگ‌های تپل و بانمک;
جرقه‌ٔ اولیه، یک مادربزرگ بسیار ساده در گوگل بود که مشابه‌اش را با تغییراتی به سبک خودم ساختم. شاید برایتان جالب باشد که من در اولین تجربه‌هایم با دست خالی و حتی بدون چرخ خیاطی شروع به کار کردم. سعی کردم خودم شیوه ساخت عروسک‌ها را یاد بگیرم. با آزمون و خطا جلو رفتم. بعد از آن به عروسک‌ها شخصیت دادم، برایشان نام انتخاب کردم و برای هرکدام‌شان داستان خاصی نوشتم.
ازدواج,طلاق,ازدواج های آسیب پذیر,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها
ازدواج های آسیب پذیر;
اگر جوانان آمادگی مواجهه با تعارضات را نداشته باشند، زندگی مشترک موفقی را تجربه نمی‌کنند و در معرض آسیب‌های بعدی و طلاق قرار می‌گیرند.‌
 شرکت فیروز,کارآفرینی برای معلولان,اشتغال معلولان,کارآفرین برتر,کانون معلولین توانا,متفاوت ترین کارخانه دنیا,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها
متفاوت ترین کارخانه دنیا;
صدای ما را از بهشت می‌شنوید، بهشت جایی است در 140 کیلومتری تهران، کنج یکی از فرعی های شهرک صنعتی البرز، نزدیکی های قزوین؛ جایی پشت دیوارهای بلند یک شرکت مواد بهداشتی. پشت دیوارهای بلند این بهشت، 500 نفر کنار هم کار می کنند، شانه به شانه. 500 نفر که یک جورهایی شبیه هم هستند...
کودتای 28 مرداد,دکتر مصدق,سازمان سیا,تظاهرات,shabnamha.ir,شبنم همدانafkl ih,شبنم ها
کودتای ۲۸ مرداد با طرح و حمایت مالی و اجرائی سازمان مخفی اطلاعات بریتانیا و آمریکا و با همکاری دربار ایران بر ضد دولت محمد مصدق در ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ به انجام رسید.
شهرداری زنجان,شهردار زن,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها
شهرداری زنجان;
برای نخستین بار در زنجان، سمانه شاددل به عنوان اولین شهردار زن، به سمت شهرداری منطقه ۲ این شهر منصوب شد.
جشنواره مبل و منبت,ملایر,میراث فرهنگی,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها
رئیس میراث فرهنگی ملایر:
رئیس میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ملایر از برگزاری نخستین جشنواره شهر مبل و منبت ایران در ملایر خبر داد و گفت: این جشن با برگزاری نمایشگاه‌هایی در شهرستان ملایر همراه است.
زنان خانه دار,خانه داری,ارزش افرزوده,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها
بررسی سهم زنان خانه دار در تولید ارزش افزوده
زنان خانه دار با فعالیتی که در خانه انجام می دهند از خرج اضافی بسیاری جلوگیری می کنند که این موارد شامل آشپزی، تربیت فرزندان، نظافت منزل و ... می شود. درواقع دسترنج زنان خانه دار به طور مستقیم به مصرف اعضای خانواده می‌رسد و از این بابت درآمدی حاصل نمی شود اما کمک بسیار زیادی به اقتصاد خانواده می کند.

صفحه‌ها