نظرخواهی

به مطالب کدام بخش بیشتر علاقه دارید؟

پربیننده ها

 

هواشناسی همدان
پایگا خبری مقام معظم رهبری
پژوهشکده عفاف
 مؤسسه فرهنگی حوراء بانوان استان همدان
دانلود نرم افزارهای کاربردی
شهروندنگارشبنم ها

صدای شما

آخرین اخبار

پرسش و پاسخ طب سنتی

دکتر مصطفیان

  • موتورسواری بانوان,ممنوعیت موتورسواری بانوان,دستگیری دو موتور سوار زن,موتورسواری بانوان در قانون,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih
    موتور سواری بانوان،خوب یا بد،منطقی یا غیر منطقی،امری مرسوم در جامعه نبوده و طبیعتا مبادرت ورزیدن به چنین اقدامی باعث جلب توجه و حساسیت هایی خواهد شد که بصورت بالقوه می تواند مستعد بروز اعمال و رفتارهای هنجار شکنانه ای در پی انجام چنین فعلی باشد.
  • شبنم ها , afkl ih, خودآزاری, shabnamha.ir, تبیرحمی با جسم
    عدم آموزش مهارتهاي زندگي و برخورد با مشکلات،عدم اعتماد به نفس، مشکل يادگيري، عدم خودباوري، دوستی نادرست، پوچي گرايي، افسردگي و اضطراب، خشونت رواني و فيزيکي در خانه و مدرسه، ارتباط با جنس مخالف از مهمترين مواردي است که دانش آموزان را به سمت و سوي خودآزاري و حتي در مراحل پيشرفته خودکشي مي کشاند.

مطالب اجتماعی

خانواده,زندگی مشترک,استحکام زندگی,نیازهای عاطفی,فرزندان,ابراز محبت به فرزندان,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih
محمدرضا نظامی روان‌شناس خانواده:
والدینی که در ایجاد روابط عاطفی با فرزندان خود دچار مشکل بوده و احساسات آنان را سرکوب و از محبت خود محروم می‌سازند، باعث می‌شوند تا فرزندشان از کودکی با معنای محبت و دوست داشتن طرف مقابل بیگانه باشد و در نتیجه در آینده با مشکل مواجه شوند.
عدالت جنسیتی,بازنشستگی زنان,زهرا سجادی,دبیر مجمع زنان فرهیخته,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih
دبیر مجمع زنان فرهیخته انقلاب اسلامی :
اگر بخواهد عدالت جنسیتی برقرار باشد یکی از شرایط تحقق عدالت جنسیتی این است که آغاز به کار و پایان کار خانم‌ها و آقایان باهم متفاوت باشد چراکه خانم‌ها وظایفی مانند بچه‌دار شدن و نگهداری از فرزندان را بر عهده دارند، اگر بخواهند 20 سال بازنشسته شوند زمانی است که دیگر فرزندان آنها به حدی از رشد رسیده‌اند اما اگر آغاز به کار آنها دیرتر باشد مشکلی را برای آنها ایجاد نمی‌کند.
زنان سرپرست خانوار,زهرا ساعی,کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس؛
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: حوزه زنان سرپرست خانوار مغفول واقع شده است به نحوی که قانون حمایتی خاصی برای زنان سرپرست خانوار نداریم.
زنان,لهستان,مشاغل سخت,معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده,ممنوعیت بکارگیری زنان در مشاغل سخت,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: بر اساس پیش‌بینی ما در پنج سال آینده در همه حوزه‌ها از جمله مدیریت، خانواده، بازار کار شاهد بهتر شدن شرایط در زمینه دسترسی عادلانه زنان و مردان به فرصت‌ها خواهیم بود.
موتورسواری بانوان,ممنوعیت موتورسواری بانوان,دستگیری دو موتور سوار زن,موتورسواری بانوان در قانون,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih
موتور سواری بانوان،خوب یا بد،منطقی یا غیر منطقی،امری مرسوم در جامعه نبوده و طبیعتا مبادرت ورزیدن به چنین اقدامی باعث جلب توجه و حساسیت هایی خواهد شد که بصورت بالقوه می تواند مستعد بروز اعمال و رفتارهای هنجار شکنانه ای در پی انجام چنین فعلی باشد.
بیمه,زنان خانه دار,فرزند,بیمه زنان خانه دار,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih
نمایندگان مجلس وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را مکلف کردند طرح لازم برای ایجاد بیمه تأمین اجتماعی زنان خانه‌دار حداقل دارای ۳ فرزند را تهیه کند.
زنان,بازنشستگی,نمایندگان مجلس شورای اسلامی,رئیس فراکسیون زنان مجلس,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih
با تصویب مجلس؛
مجلس در مصوبه‌ای دستگاه‌ها و شرکت‌های دولتی و غیردولتی را موظف کرد با درخواست بازنشستگی بانوان شاغل با ۲۰ سال سابقه خدمت موافقت کنند.
بازخوانی وقایع انقلاب,فرار شاه,همدان,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih
انقلاب اسلامی به عنوان آخرین انقلاب قرن بیستم، با مشارکت همه اقشار جامعه ایرانی به پیروزی رسیده و حیات سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی جامعه ایرانی را تحت تأثیر قرار داد.
همدان,یارانه نقدی,یارنه بگیران,واریز یارانه,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih
هفتاد و یکمین مرحله از یارانه‌های نقدی امشب ساعت ۲۴ به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.
دانش آموزان,تنقلات,میان وعده های غلط,فست فود,چیپس و پفک,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih
توصیه هایی برای میان وعده های دانش آموزان
موادی چون چیپس، چوب شور ، فرآورده‌های غلات حجیم شده و سایر تنقلات چرب و شور و شیرین میان‌وعده‌های مناسبی نیستند. میان وعده‌ها باید علاوه بر دارا بودن ارزش غذایی، از یک یا چند گروه اصلی غذایی تهیه شده باشند.
شبنم ها , afkl ih, خودآزاری, shabnamha.ir, تبیرحمی با جسم
عدم آموزش مهارتهاي زندگي و برخورد با مشکلات،عدم اعتماد به نفس، مشکل يادگيري، عدم خودباوري، دوستی نادرست، پوچي گرايي، افسردگي و اضطراب، خشونت رواني و فيزيکي در خانه و مدرسه، ارتباط با جنس مخالف از مهمترين مواردي است که دانش آموزان را به سمت و سوي خودآزاري و حتي در مراحل پيشرفته خودکشي مي کشاند.
زنان,رسانه,افزایش حضور زنان در رسانه ها,شهیندخت ملاوردی,معاون رییس جمهور,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih
افزایش حضور زنان در رسانه ها
سهمی که در گذشته نیز با ورود زنان به مطبوعات و تاسیس نشریات اختصاصی شکل گرفت، با همت زنان اندیشمند و صاحب قلم ادامه یافت و اکنون نیز با نقش‌آفرینی موثر زنان می‌تواند به سرانجام‌های نیک و مطلوب دست یابد.
حکم شرعی,نگهداری سگ,ایت الله سیستانی,ایت الله خامنه ای,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih
نگهداری سگ در خانه و فروش لباس سگ و متعلقاتش در دین اسلام احکامی دارد.
سرطان حنجره,لارنژکتومی,مصرف سیگار و قلیان,سرطان زبان,شیوع سرطان حنجره در زنان ایرانی,مصرف دخانیات,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih
این سرطان بدخیم به دلیل مصرف سیگار، قلیان و تریاک در بیماران بروز می‌کند، مصرف مواد دخانی و قلیان‌های طعم‌دار مهم‌ترین عامل ایجاد سرطان زبان و حنجره در بین جوانان است. علاوه بر اینها رفلاکس معده در جایگاه بعدی نیز عامل ابتلا به این سرطان شناخته شده است.
عتبات عالیات,اهدا طلا,بانوان همدانی,بازسازی عتبات عالیات,یک کیلو طلا,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان همدان
استان همدان جزو پنج استان برتر کشور در زمینه فعالیت به منظور بازسازی عتبات عالیات شناخته شده است

صفحه‌ها