محورهای رویداد: تربیت رسانه ای، هوش مصنوعی، بازی های رایانه ای، اقتصاد رسانه ای، فناوری های نوین ارتباطی  قالب های ارائه آثار: سخنرانی، موشن گرافی، پوستر و اینفوگرافیک، نرم افزار، کتاب  مهلت ارسال آثار 1 خرداد تا 10 تیر 1402

 

آخرین اخبار

مطالب فرهنگی

رئیس حوزه هنری استان همدان تاکید کرد:
رئیس حوزه هنری استان همدان با بیان اینکه برنامه محفل در مناسبت‌های مذهبی و با همراهی مردم برگزار می‌شود گفت: برنامه محفل را با هدف آنکه بتوان از رفتارها و گفتارهای اهل بیت(ع) به صورت هنری الگو برداری کرد برگزار می‌کنیم.
مسئول بسیج رسانه استان همدان:
مسئول بسیج رسانه استان همدان گفت: اولین یادواره شهدای رسانه استان با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.
نماینده ولی فقیه در استان همدان:
نماینده ولی فقیه در همدان گفت: مقام معظم رهبری فرمودند ما به فتح قله نزدیک شده‌ایم، پس بنابراین باید جوانان را بعنوان فاتحان قله باور کرد.
مداح اهل بیت:
یک مداح اهل بیت با تاکید بر اینکه مداحی می تواند راهی باشد برای رسیدن به سیدالشهدا(ع) گفت: مدیون امام حسین(ع) هستم و به کمک مداحی توانستم به ایشان نزدیک شوم.
یادداشت؛
امروز اربعین حسینی نشان می‌دهد بشر صدای« هَلْ مِنْ ناصِرٍ یَنْصُرُنی» امام حسین(ع) را پس از ۱۳۸۴ سال می‌شنود وگرنه چه چیزی می‌تواند این جمعیت 22 میلیونی را پای پیاده به کربلای حسین بِکِشاند؟ هیچ قدرتی به اربعین نمی‌رسد و بدون شک اربعین، ثروت عشق است، عشقی حقیقی که تمام نخواهد شد...
گزارش تصویری؛
همزمان با اربعین حسینی، اجتماع و پیاده‌روی جاماندگان اربعین با حضور مردم در همدان برگزار شد.
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان خبرداد؛
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان از اعزام بیش از ۶۰۰۰ نفر زائر از پایانه‌های مسافربری استان به مرزهای مهران و خسروی از ابتدای طرح اربعین تاکنون خبر داد.
دبیر اجرایی دومین کنگره ملی هشت هزار شهید استان همدان:
دبیر اجرایی دومین کنگره ملی هشت هزار شهید استان همدان با بیان استقبال از نمایش فصل شیدایی بی‌نظیر بود گفت: تلاش می‌کنیم سال آینده برنامه‌های فرهنگی همچون فصل شیدایی را در شهرستان‌های استان همدان برگزار کنیم‌.
چرا نظام اسلامی برای اجرای عدالت با همه مفسدان و کسانی که به انقلاب و مردم خسارت زده اند برخورد جدّی و قاطع نمی کند
واقعیت های پهلوی را ببینید...
نکاتی از بیانات رهبر حکیم انقلاب در دیدار تعدادی از مسئولان سازمان تبلیغات اسلامی ۲۸ دی‌ماه ۱۴۰۱ :
در ۳ ماه گذشته گوشه ای از اتفاقاتی که علیه جمهوری اسلامی ایران در طول این مدت انجام دادند؛ و پاسخ هایی که دریافت کردند:
باید کاری کرد که در جهان اسلام، نغمه ملت‌گرایی و تعصب قومی از هر سوی سازگار گردد و عرب و عجم و ترک و فارس به جان هم بیفتند. لازم است که مسلمانان به گذشته پیش از اسلام خویش بازگردانده شوند و به قهرمان پرستی روی آورند.
توصیفی بر نامه تاریخی امام ره به گورباچف
کل پیام دعوت به اسلام بود، این همان سیاستی بود که عین دیانت است و دیانتی که عین سیاست است. مسایل سیاسی مصطلح اصلاً در این پیام نبود.

صفحه‌ها

گزارش

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان تاکید کرد:
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان تاکید کرد: