پیغام خطا

  • Notice: Use of undefined constant CMF_Ln_English - assumed 'CMF_Ln_English' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).
  • Notice: Use of undefined constant CMF_Error - assumed 'CMF_Error' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).

8. دى 1399 - 8:37   |   کد مطلب: 24668
ترور رسانه ای سپهبد شهید سلیمانی همراه با تحریف رسانه ای این شهید عزیز همگی در پازلی قرار داشت که با ترور فیزیکی او شروع شده بود و در این میان جریان تحریف داخلی نیز به کمک بوقهای رسانه ای خارجی آمد.

 

 

اما واقعیت آن است که هیچ کدام نتوانستند مانع از پیچیدن عطر جوانمردی و مردانگی این جهان پهلوان اسطوره ای در جهان شوند و کار به جایی رسید که بازیگران هالیوودی نیز که دست پروده مکتب اومانیستی سرمایه داری بودند، برای عظمت و بزرگی سلیمانی ایستادند و این ثابت میکند تنها  تصاویر فیزیکی شهید از اینستاگرام حذف شد نه تصویر ذهنی کاربران

نهضت سواد رسانه انقلاب اسلامی استان همدان

دیدگاه شما

آخرین اخبار