پیغام خطا

  • Notice: Use of undefined constant CMF_Ln_English - assumed 'CMF_Ln_English' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).
  • Notice: Use of undefined constant CMF_Error - assumed 'CMF_Error' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).

هواشناسی همدان
19. دى 1399 - 19:00   |   کد مطلب: 24686
ویدئویی از روایت رهبر انقلاب از روزهایی که شهرهای کشور در زیر آتش موشک‌های شبانه‌روزی دشمن می‌سوخت و ما قدرت موشکی نداشتیم را مشاهده می کنید.

در ویدئوی منتشر شده در کانال منتسب به رهبر انقلاب، ایشان  قدرت موشکی ایران را روایت می‌کنند. در این ویدئو از تلخی‌های هشت سال دفاع مقدس گفته می‌شود، زمانی که شهر تهران موشک باران می‌شد و ما تجهیزات کافی موشکی و نظامی نداشتیم، همچنین شهرهای جنگی چون دزفول و شوش و... زیر فشار موشکی قرار داشتند و کسی نمی‌توانست کاری بکند.

اما به حول و قوه الهی جوانان ما با فکر و اندیشه خود توانستند به قدرت موشکی برسند تا جایی که به گفته رهبر انقلاب: "اگر آمریکا یک موشک بزند ده تا موشک می‌خورد."

در ادامه ویدئوی کامل این روایت شنیدنی را مشاهده می‌کنید:

دیدگاه شما

آخرین اخبار