پیغام خطا

  • Notice: Use of undefined constant CMF_Ln_English - assumed 'CMF_Ln_English' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).
  • Notice: Use of undefined constant CMF_Error - assumed 'CMF_Error' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).

هواشناسی همدان
23. دى 1399 - 9:17   |   کد مطلب: 24696
سپهبد شهید قاسم سلیمانی، سردار بزرگ ایرانی که شخصیتی محبوب و پرطرفدار جوامع اسلامی و قهرمانی پرافتخار برای جوانان و نوجوانان بود پس از شهادتش تحولی شگرف در میان اقشار مختلف ایجاد کرد و بیش از پیش، راه و رسم خود را به نسل امروز یادآور شد.

پایگاه مجازی سلیمانی نیوز که در حوزه انتشار تصاویر و ویدئوهای مربوط به حاج قاسم فعالیت دارد و جدیدترین اخبار مرتبط با سردار مقاومت، شهید سلیمانی را با کاربران فضای مجازی به اشتراک می‎گذارد، به تازگی ویدئویی دیده نشده از رفتار متواضعانه و صبورانه این شهید عزیز در مقابل نوجوانانی که قصد سلفی گرفتن با او داشتند را با عنوان «خاکی‌ترین سردار» منتشر کرد که در ادامه آن را با جزئیات بیشتر مشاهده می‌کنید.

دیدگاه شما

آخرین اخبار