پیغام خطا

  • Notice: Use of undefined constant CMF_Ln_English - assumed 'CMF_Ln_English' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).
  • Notice: Use of undefined constant CMF_Error - assumed 'CMF_Error' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).

3. اسفند 1399 - 18:48   |   کد مطلب: 24731
ممکن است تصور کنید عروسک‌ها همیشه وسایل بامزه‌ و سرگرم کننده‌ای هستند؛ اما با دیدن این فیلم‌ها به اشتباه خود پی می‌برید.

اگرچه عروسک‌ها معمولاً باید وسایلی دوست داشتنی باشند که اسباب سرگرمی کودکان شوند؛ اما فیلمساز‌ها دیگر مثل قبل از موضوعات فراطبیعی و ارواح برای ساخت یک اثر ترسناک استفاده نمی‌کنند.

این روزها فیلم‌هایی ساخته می‌شوند که در آنها عروسک‌ها عامل وحشت مخاطبان هستند؛ تا جایی که با دیدن این فیلم‌ها به اشتباه خود مبنی بر جذابیت و سرگرمی‌سازی همیشگی عروسک‌ها پی می‌برید. در ادامه با دیدن یک فیلم، با برخی از عروسک‌های ترسناک که کابوس تماشاگران خود شده‌اند، آشنا شوید:

دیدگاه شما

آخرین اخبار