هواشناسی همدان
 مؤسسه فرهنگی حوراء بانوان استان همدان
دانلود نرم افزارهای کاربردی
شهروندنگارشبنم ها
9. آبان 1397 - 16:41   |   کد مطلب: 21878
معاون فرهنگی اداره کل ارشاد همدان گفت: ٩ کشور برای حضور در بخش بین الملل جشنواره تئاتر اعلام آمادگی کرده‌اند و کارگاه‌های آموزشی با حضور اساتید از کشورهای مختلف در همدان برگزار می‌شود.

به گزارش شبنم ها، به نقل از تسنیم

مجید فروتن ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در بیست و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان جشن 100 سالگی تئاتر کودک ایران و 25 سالگی جشنواره تئاتر کودک در همدان را برگزار می کنیم.

وی بیان کرد: تاکنون ٩ کشور برای حضور در بخش بین الملل اعلام آمادگی کرده اند و پیشنهاد چندین کشور جهان نیز برای برگزاری ورک شاپ های مختلف پذیرفته شده است.

فروتن اعلام کرد: هنرمندان و شخصیت های برجسته هنری و فرهنگی از سراسر کشور باهدف هویت بخشی به جشنواره و احترام به کودکان ایران به جشنواره دعوت شده‌اند.

معاون فرهنگی اداره کل ارشاد همدان با بیان اینکه در این دوره از جشنواره توجه به کودکان قشر ضعیف جامعه و مناطق حاشیه نشین شهرهای استان و روستاها را در اولویت قرار داده ایم افزود: اثر بخشی جشنواره در ذهن و شخصیت کودکان سراسر جهان شکل می‌گیرد.

فروتن با اشاره به انتخاب همدان به عنوان پایتخت گردشگری آسیا، و رویداد اجلاس جهانی گردشگری گفت: این برنامه ها شور و اشتیاق همگان را برای برگزاری این جشنها دو چندان کرده است ضمن اینکه همه کودکان به ویژه فرزندان ایران باید از این برنامه بهره مند شوند.

وی بیان کرد: امسال علاوه بر اجرای برنامه‌های اصلی و جانبی جشنواره بین المللی تئاتر، جشن ١� � سالگی و یک ربع قرن برگزاری جشنواره در شهر همدان را به شادی و سرور می‌نشینیم.

بیست و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با دبیری مریم کاظمی از 29 آبان تا 4 آذر ماه 1397 در پایتخت تاریخ و تمدن ایران برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار