هواشناسی همدان
 مؤسسه فرهنگی حوراء بانوان استان همدان
دانلود نرم افزارهای کاربردی
شهروندنگارشبنم ها
22. آبان 1397 - 22:07   |   کد مطلب: 21942
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه امروز برخی به‌خلاف شهدا برای کار نکرده هیاهو و تبلیغ می‌کنند، گفت: بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ‌توانست قلوب جوانان را تسخیر کند.

به گزارش شبنم ها، به نقل از تسنیم

سردار غلام‌حسین غیب‌پرور شامگاه سه‌شنبه در دیدار با خانواده شهیدان تقواطلب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، خطاب به پدر شهیدان تقواطلب اظهار داشت: ذات انقلاب اسلامی این است که نوجوانان و جوانانی مانند فرزند شما را تربیت کند، فرزندانی که حتی برای قضا شدن نماز شبشان نیز ناراحت شوند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی برکات بسیار فراوانی دارد، افزود: آن زمان که بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی فرمودند "سربازان من در گهواره هستند" از مباحثی مطلع بودند که ما از آن بی‌خبر بودیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه میانگین سنی شهدا در دوران دفاع مقدس 20 سال و کمتر از آن است، گفت: دوران جنگ تحمیلی مقطعی از تاریخ اسلام است که پس از قیام امام حسین(ع) اتفاقی مانند آن رخ نداده است.

وی با تشریح جایگاه و نقش انقلاب اسلامی در تاریخ اسلام گفت: با وقوع انقلاب اسلامی و عنایت خداوند متعال حضرت امام(ره) توانستند کاری کارستان را انجام دهند، کاری که هیچ‌کسی نتوانست انجام دهد.

غیب‌پرور عنوان کرد: دنیای ابوسفیان نتوانست وجود شخصیتی مانند امام(ره) را تحمل کند به همین دلیل فرد بسیار حقیری مانند صدام را تحریک و کمک کردند تا دست به جنگ‌افروزی علیه ایران اسلامی بزند.

وی با تصریح به اینکه افرادی در رکاب امام(ره) خدمت کردند که بیشتر آنها در زمره جوانان قرار داشتند، اظهار داشت: بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی توانست قلوب جوانان را تسخیر کند جوانانی مانند شهیدان تقواطلب که شیفته امام(ره) شدند و به جبهه‌ها رفتند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اعلام اینکه "در دورانی زندگی می‌کنیم که خیلی‌ها برای کار نکرده هیاهو می‌کنند در حالی که شهدا این‌گونه نبودند"، گفت: شهدا در دوران ما رمزگشایی نمی‌کنند  مگر در صحنه قیامت.

وی با یادآوری اینکه "امروز با وجود تمام مسائل و مشکلاتی که در کشور وجود دارد ما هنوز از سفره پربرکت شهدا استفاده می‌کنیم"، ابراز کرد: اگر بگوییم انقلاب اسلامی به‌خاطر فعالیت‌های ما سرپاست حرف درستی نگفته‌ایم چرا که ایثار و جانفشانی خانواده شهداست که زمینه را برای ظهور آماده می‌کند.

غیب‌پرور با اشاره به جنگ‌افروزی و جنایات رخ‌داده در منطقه و یمن عنوان کرد: انقلاب اسلامی فجر صادقی است که پیش از طلوع خورشید ظهور منجی عالم بشریت ظاهر شده و زمینه را برای فرج آماده می‌کند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار