هواشناسی همدان
 مؤسسه فرهنگی حوراء بانوان استان همدان
دانلود نرم افزارهای کاربردی
شهروندنگارشبنم ها
26. آبان 1397 - 9:37   |   کد مطلب: 21959
مسؤول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان از مساعدت‌ 410 میلیون ریالی مجمع خیرین سلامت همدان به بیماران سخت‌درمان خبر داد.

به گزارش شبنم ها، به نقل از فارس

حمید شاکری‌صفت  با اشاره به برگزاری یکصد و پنجاهین جلسه امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان، اظهار کرد: 12 پرونده بیمار سخت‌درمان در این جلسه بررسی شد.

وی با اشاره به اینکه از این تعداد 10 پرونده متعلق به بیماران مبتلا به سرطان و دو پرونده جزو سایر بیماران بود، افزود:‌ در این جلسه مساعدت بلاعوض 250 میلیون ریالی به بیماران سخت‌درمان مورد موافقت قرار گرفت.

مسؤول امور مددکاری مجمع خیرین سلامت همدان با بیان اینکه 60 میلیون ریال وام قرض‌الحسنه به بیماران سخت‌درمان تعلق می‌گیرد، گفت: از سایر مراکز 100 میلیون ریال برای بیماران سخت‌درمان تخفیف گرفته‌ایم.

وی با اشاره به اینکه در این جلسه چهار بیمار در طرح «سخاوت» و سه بیمار در طرح «طعم مهربانی» قرار گرفتند، بیان کرد: مجموع مساعدت‌ها 410 میلیون ریالی بوده است.

شاکری‌صفت ابراز کرد: گروهی از بیماران سخت‌درمان زیر پوشش مجمع خیرین سلامت از اقشار ضعیف و آسیب‌پذیر جامعه و در معرض ناامنی غذایی هستند که نیاز به کمک خیرین در حمایت از این بیماران داریم.

وی خاطرنشان کرد: خیرین می‌توانند کمک‌های خود را به شماره کارت 8096ـ 9952 ـ 9911 ـ 6037 مجمع خیرین سلامت همدان واریز کنند تا مساعدت‌ها به دست نیازمندان واقعی برسد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار