شهروندنگارشبنم ها
هواشناسی همدان
 مؤسسه فرهنگی حوراء بانوان استان همدان
دانلود نرم افزارهای کاربردی
10. بهمن 1397 - 16:30   |   کد مطلب: 22321
مدیرکل ارشاد اسلامی استان همدان با بیان اینکه ١٤ فیلم‌ جشنواره فجر در دو سینمای همدان اکران می‌شود گفت: همزمان با آغاز اکران فیلم‌های سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فجر در تهران، همدان نیز میزبان این رویداد فرهنگی است.

به گزارش شبنم ها، به نقل از تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، علیرضا درویش نژاد پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اکران فیلم‌ها از 12 تا 18بهمن‌ماه در دو سینمای قدس و فلسطین خواهد بود و افتتاحیه آن 11 بهمن در سینما فلسطین برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه 14 فیلم در یک هفته میهمان سینماها هستند که در دو بخش سیمرغ پروانه‌ها و سودای سیمرغ اکران می‌شوند بیان کرد: در بخش سودای سیمرغ «آشفتگی» به کارگردانی فریدون جیرانی، «تیغ و ترمه» به کارگردانی کیومرث پوراحمد، «سرخ پوست» به کارگردانی نیما جاویدی، «دیدن این فیلم جرم است» به کارگردانی رضا زهتابچیان و «قسم» به کارگردانی محسن تنابنده از جمله فیلم‌ها هستند.

درویش نژاد افزود: همچنین «پالتو شتری» به کارگردانی مهدی علی میرزایی، «حمال طلا» به کارگردانی تورج اصلانی، «خون خدا» به کارگردانی مرتضی علی عباس میرزایی و «درخونگاه» به کارگردانی سیاوش اسعدی دیگر فیلم‌های بخش سودای سیمرغ را شامل می‌شود.

 

مدیرکل ارشاد اسلامی استان همدان اعلام کرد: در بخش سیمرغ پروانه‌ها نیز فیلم‌های «شب آفتابی» به کارگردانی علی مدنی، «پاستاریونی» به کارگردانی سهیل موفق، «بنیامین» به کارگردانی محسن عنایتی، «ضربه فنی» به کارگردانی غلامرضا رحمانی و «آخرین داستان» به کارگردانی اشکان رهگذر اکران می‌شود.

به گزارش تسنیم، فیلم‌های بخش سیمرغ پروانه‌ها نیز سانس 10 صبح در سینما قدس و فیلم‌های سوداغ سیمرغ نیز سانس‌های 17 و 19:30 در سینما فلسطین و18 و 20:30در سینما قدس اکران خواهد داشت.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار