مؤسسه فرهنگی حوراء بانوان استان همدان
دانلود نرم افزارهای کاربردی
شهروندنگارشبنم ها
هواشناسی همدان
18. بهمن 1397 - 19:24   |   کد مطلب: 22357
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری همدان با بیان اینکه در حال حاضر همه روستاهای بیش از ۱۰ خانوار هم از نعمت گاز و برق بهره‌مند هستند، گفت: این بهره‌مندی از دستاوردهای انقلاب اسلامی به شمار می‌رود.

به گزارش شبنم ها، به نقل از تسنیم

محمود رضا عراقی بعد از ظهر امروز در مراسم افتتاح طرح‌های عمرانی شهرستان ملایر، بهره‌مندی روستاهای بالای 10 و 20 خانوار استان از نعمت برق و گاز را از دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: در حال حاضر 76 درصد روستاها و صدر صد شهرهای همدان از نعمت آب شرب سالم برخوردارند.

وی با بیان اینکه امسال در چهل‌سالگی انقلاب بیشتر طرح‌هایی که در استان همدان داشتیم پروژه‌های قابل بهره‌برداری بوده و طرح‌های کلنگ زنی مربوط به بخش خصوصی بوده است تصریح کرد: امسال 797 طرح عمرانی با اعتبار یک هزار و 461 میلیارد تومان بهره‌برداری یا کلنگ زنی شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری همدان افزود: از این میزان طرح 701 طرح با اعتبار 879 میلیارد تومان افتتاح و عملیات اجرایی تعداد 90 پروژه با اعتبار 582 میلیارد تومان نیز شروع شده است.

 

‌47 پروژه با ارزش ریالی بیش از 47 میلیارد تومان در کمیجان افتتاح شد‌

افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های استان ایلام در ششمین روز از دهه فجر

عراقی با اشاره به اینکه دهه فجر امسال تعداد 58 طرح عمرانی اقتصادی با اعتبار 181 میلیارد تومان در شهرستان ملایر افتتاح یا عملیات اجرایی آنها آغاز شده است تصریح کرد: در چهل سالگی انقلاب با احتساب طرح‌های دهیاری این شهرستان تعداد 140 پروژه تولیدی، اقتصادی ،آموزشی و ورزشی قابل افتتاح و‌کلنگ‌زنی داشته است.

وی ابراز کرد: همزمان با ششمین روز از دهه فجر تعداد 10 پروژه با اعتبار 21 میلیارد و 319 میلیون تومان به بهره‌برداری رسید.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری همدان افتتاح مخزن آبرسانی روستای حسین‌آباد شاملو، راه‌اندازی بانک کشاورزی اسلامشهر آق گل، زمین چمن مصنوعی، شهر جوکار، افتتاح دو باب مدرسه بنیاد برکت، افتتاح آبشار بام ملایر را از جمله طرح‌های افتتاحی ملایر در ششمین روز دهه فجر در چهل سالگی انقلاب اعلام کرد.

عراقی با اشاره به حمایت و توجه دولت برای تکمیل و اتمام طرح‌های نیمه تمام گفت: دهه فجر امسال شاهد حجم بالایی از طرح‌های افتتاحی در استان بودیم.

انتهای پیام/ 

دیدگاه شما

آخرین اخبار