هواشناسی همدان
 مؤسسه فرهنگی حوراء بانوان استان همدان
دانلود نرم افزارهای کاربردی
شهروندنگارشبنم ها
19. اسفند 1397 - 23:27   |   کد مطلب: 22519
معاون توسعه مشارکت‌ های مردمی کمیته امداد استان همدان گفت: در حال حاضر ۳۳ مرکز نیکوکاری با این نهاد در استان همکاری دارند.

به گزارش شبنم ها، به نقل از تسنیم

جمشید محمدی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان با بیان اینکه با راه اندازی مراکز نیکوکاری در استان شاهد رفع مشکلات خانوار بی بضاعت هستیم، گفت: در حال حاضر ۳۳ مرکز نیکوکاری با کمیته امداد استان همدان همکاری دارند.

وی ادامه داد: ۲۲ مرکز نیکوکاری برای رفع مشکلات نیازمندان در بخش کمک معیشت، جهیزیه و درمان با کمیته امداد استان همدان همکاری داشته اند که در دهه فجر امسال ۱۱ مرکز نیکوکاری دیگر نیز شروع به همکاری با این نهاد کرده اند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان همدان با اشاره به اینکه مراکز نیکوکاری در محله و مساجد موجب می‌شود تا اهالی محل در جریان فرآیند کمک‌های مردمی و توزیع آن در بین فقرا و نیازمندان همان محله قرار گیرند، بیان کرد: مرکز نیکوکاری مسجد مدرس، مسجد میرزا تقی، حضرت ابوالفضل (ع) شهرستان بهار، مسجد شهرستان جورقان و مسجد ازندریان از مراکز فعال استان همدان هستند.

محمدی ادامه داد: در ۱۱ ماهه امسال خیران همدانی ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به مراکز نیکوکاری در زمینه‌های جهیزیه، درمان و کمک معیشت نیازمندان کمک کرده‌اند.

وی همچنین با اشاره به اینکه مراکز نیکوکاری از سال ۹۲ شروع به فعالیت کرده‌اند، یادآور شد: در سال گذشته مراکز نیکوکاری چهار میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان جمع‌آوری و به نیازمندان کمک کرده‌اند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار