هواشناسی همدان
 مؤسسه فرهنگی حوراء بانوان استان همدان
دانلود نرم افزارهای کاربردی
شهروندنگارشبنم ها
25. اسفند 1397 - 19:24   |   کد مطلب: 22545
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع) گفت: همزمان با آغاز سال نو ۲۵ گروه جهادی برای خدمت‌رسانی به مناطق محروم و حاشیه شهر همدان اعزام می‌شوند.

به گزارش شبنم ها، به نقل از تسنیم

با تشریح برنامه‌های سازمان بسیج سازندگی سپاه همدان اظهارداشت: در ایام نوروز 98 جهادگران استان همدان، در قالب 25 گروه جهادی برای خدمات رسانی و انجام فعالیت‌های خیرخواهانه و عام المنفعه به  مناطق محروم و حاشیه شهر اعزام می‌شوند.

بیشتر بخوانید

70 گروه جهادی در نوروز 98 به مردم سیستان و بلوچستان خدمت‌رسانی می‌کنند

خراسان جنوبی| اعزام 10 گروه جهادی به مناطق محروم نهبندان در نوروز 98

4 گروه جهادی نوروز 98 به مناطق محروم خراسان جنوبی اعزام می‌شوند

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین(ع) افزود: این گروه‌ها متشکل از 18 گروه جهادی از محلات، 2 گروه جهادی دانش آموزی و 5 گروه جهادی جامعه زنان هستند که در ایام نوروز به فعالیت می‌پردازند.

وی با بیان  اینکه گروه‌های جهادی در حوزه‌های فرهنگی، آموزشی، بهداشت و درمان و عمرانی   فعالیت میکنند، عنوان‌کرد: تشکیل کلاس‌های آموزشی، احکام، سبک زندگی، مرمت و بازسازی حمام  و سرویس بهداشتی، مدرسه، خانه نیازمند، مسجد، حسینیه و غیره از دیگر برنامه‌های گروه‌های جهادی در ایام نوروز است.

قراباغی  با بیان اینکه توزیع بسته‌های معیشتی  و حمایتی از دیگر اقدامات مهم گروه های جهادی است، ابراز کرد: به زودی عملیات اجرایی 1040 پروژه عمرانی و محرومیت زدایی در قالب 28 عنوان پروژه در سطح استان آغاز می‌شود  که همگی شامل فعالیت‌های عام المنفعه و زود بازده هستند.

وی اظهارداشت: در صدد آن هستیم که برای پیشبرد این 1040 پروژه از ظرفیت گروه‌های جهادی نیز استفاده کنیم به همین منظور به زودی جلسه فوق العاده مجمع جهادگران استان تشکیل خواهد شد تا نحوه مشارکت  و همکاری گروه های جهادی در پیشبرد این تعداد پروژه عمرانی در سطح استان نیز تعیین شود.

 انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار