هواشناسی همدان
 مؤسسه فرهنگی حوراء بانوان استان همدان
دانلود نرم افزارهای کاربردی
شهروندنگارشبنم ها
25. اسفند 1397 - 19:28   |   کد مطلب: 22547
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: روز گذشته ۴۴۴ تماس با سامانه ۱۲۵ برقرار شد که تماس ۱۰ مورد منجر به عملیات شد.

به گزارش شبنم ها، به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان

محمدرضا بیاناتی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان بیان کرد: طبق اعلام مرکز پیام و کنترل فرماندهی عملیات در ۲۴ اسفند ماه، چهار عملیات اطفای حریق و ۶ عملیات امداد و نجات حاصل تلاش فرشتگان نجات همدان در ۲۴ ساعت گذشته بوده است.

وی افزود: روز ۲۴ اسفند ماه شهروندان ۴۴۴ بار با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته‌اند که از این تعداد تماس ۱۰ مورد منجر به عملیات شد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان ابراز داشت: پنج تماس جهت مشاوره و راهنمایی، ۵۰ تماس اشتباه و متاسفانه ۳۷۹ مورد ایجاد مزاحمت بوده است.

وی ادامه داد: عملیات‌های انجام شده در این تاریخ چهار مورد آتش سوزی شامل حریق منزل در حصار قصابان، حریق انباری در خضر، حریق خودرو پارک شده در پارکینگ در شهرک مدنی و حریق ضایعات در خیابان باباطاهر بوده است.

بیاناتی تصریح کرد: همچنین ۶ مورد عملیات امداد و نجات شامل نجات افراد محبوس شده در آسانسور در شهرک الوند، سه مورد نجات افراد محبوس شده در منزل در عمار، شهرک مدنی و شهرک بهشتی، نجات حیوانات در خیابان کرمانشاه و رهاسازی اندام بدن از داخل فلزات زینتی و زیورآلات در محل ایستگاه مرکزی توسط آتش نشانان به انجام رسید.

وی خاطرنشان کرد: تعداد ۲۶ نفر نجات یافته طی عملیات‌های مذکور گزارش شده است.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار