مؤسسه فرهنگی حوراء بانوان استان همدان
دانلود نرم افزارهای کاربردی
شهروندنگارشبنم ها
هواشناسی همدان
22. فروردين 1398 - 9:14   |   کد مطلب: 22643
معاونت تاکسیرانی و حمل و نقل بار و کالای شهرداری همدان از اجرای پایلوت طرح کارت بلیت الکترونیک با ۱۰۵ تاکسی در همدان خبر داد.

به گزارش شبنم ها،

 میلاد کریمی،  معاونت تاکسیرانی و حمل و نقل بار و کالای شهرداری همدان با اشاره به پیگیری اجرای طرح کارت بلیت الکترونیک تاکسی‌های شهر همدان افزود: از آن جا که این طرح قبلاً در تهران و مشهد اجرا شده، اما شکست خورده اجرای آن به دقت بیشتری نیاز دارد.

این مسئول با تاکید به اینکه این طرح برای اجرا در همدان به دقت در حال بررسی است افزود: باید این طرح طوری اجرا شود که مورد استقبال مردم و تاکسی داران قرار گیرد.

 معاونت تاکسیرانی و حمل و نقل بار و کالای شهرداری همدان با بیان اینکه تاکسی‌های شهر همدان مالک خصوصی دارند و باید صرفه اقتصادی آن‌ها را نیز مد نظر قرار داد گفت: برای اجرای طرح سه خط سعیدیه، پردیس و هنرستان به عنوان پایلوت انتخاب شده که به صورت آزمایشی خواهد بود.

کریمی با اشاره به اینکه ۱۰۵ تاکسی در این سه خط به صورت آزمایشی کارت بلیت الکترونیک را اجرا خواهند کرد افزود: برای اجرای طرح اقدامات لازم در همدان انجام شده است.

وی با بیان اینکه این طرح تا چند ماه آینده به صورت پایلوت اجرا می‌شود گفت: امیدواریم این طرح تا پایان سال در شهر همدان به صورت کامل اجرا شود.

انتهای پیام/

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاه شما

آخرین اخبار