هواشناسی همدان
18. تير 1398 - 12:29   |   کد مطلب: 23134
با اهدای ۲۰ کمک هزینه ازدواج و جهیزیه به زوج‌های جوان مناطق سیل‌زده شهرستان کارون، کمپین "عروسی خوبان" عملیاتی شد.

به گزارش شبنم ها، به نقل از تسنیم

 پویش عروسی خوبان که با هدف تامین جهیزیه برای 888 زوج در مناطق سیل‌زده در شب عید فطر امسال با حضور مدیرعامل بنیاد کرامت امام رضا(ع) و جمعی از فعالان حوزه رسانه رونمایی شده بود، شب گذشته توسط موسسه خیریه حب الرسول(ص) خوزستان، و حمایت بنیاد کرامت امام رضا(ع) اولین گام عملیاتی خود را برداشت.

محسن منصوری؛ مدیرعامل بنیاد کرامت امام رضا(ع) در آن مراسم گفت: مخاطب اصلی ما را 888 زوج جوان محروم در مناطق سیل زده تشکیل می‌دهند که قرار است با مدد از حضرت امام رضا(ع) و با کمک مردم به آن‌ها در زمینه تهیه جهیزیه، برگزاری مراسم ازدواج و ودیعه مسکن کمک مالی شود.

شب گذشته با برگزاری مراسم عروسی 20 زوج جوان شهرستان کارون و اهدای جهیزیه، گام اول این پویش برداشته شد و قرار است تا روز ولادت امام رضا(ع) این مراسم در 27 شهرستان محروم و سیل‌زده دیگر برگزار شود؛ هدف اصلی پویش عروسی خوبان، برداشتن موانع ازدواج جوانان مناطق سیل زده با کمک مردم و تشکل‌های مردم نهادی است که در موضوع ازدواج فعال هستند.

نخستین مراسم این پویش که شب گذشته در شهرستان کارون برگزار شد، آغازی بود برای عملیاتی کردن یک ماه و نیم کمپین عروسی خوبان و فعالیت واحد خانواده بنیاد کرامت امام رضا(ع) که قرار است تا پایان دهه کرامت، این کمک‌ها در اختیار 888 زوج جوان قرار گیرد.

در این مراسم، در کنار مردم شهرستان کارون و خانواده زوج‌های جوان، محسن منصوری مدیرعامل بنیاد کرامت امام رضا(ع)، حجت الاسلام اریکه معاون فرهنگی دفتر آستان قدس رضوی در استان خوزستان، نعیم زاده حزباوی مدیرعامل موسسه خیریه حب الرسول(ص) خوزستان، فرماندار شهرستان کارون، فرمانده سپاه شهرستان کارون و مدیرکل کمیته امداد امام خمینی شهرستان کارون نیز حضور داشتند. همچنین گرداندن پرچم حرم مطهر امام رضا(ع) و حضور خادمان آستان قدس رضوی در این مراسم نیز باعث ایجاد نشاط معنوی در بین مردم و تبرک مراسم بود.

لازم به ذکر است بنیاد کرامت امام رضا زیر نظر آستان قدس امام رضوی بیش از سه سال است در حوزه محرومیت زدایی، کارآفرینی، سلامت، خانواده، آموزش و تربیت و.... فعالیت دارد.

 

انتهای پبام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار