هواشناسی همدان
20. آبان 1398 - 22:46   |   کد مطلب: 23928
کارگردان نمایش اسپانیایی گفت: از استقبال مردم از نمایش های جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان در همدان شگفت زده شدیم.

به گزارش شبنم ها،

 الکساندر چرچیچ، کارگردان اسپانیایی گفت: مردم همدان هم استقبال پرشوری دارند وهم ارتباط خوبی با نمایش و بازیگران برقرارمی کنند و آنچه هنرمندان از مخاطب می خواهند را در چهره و عکس العمل آنها می توان به راحتی دید.

او با بیان اینکه در کشور اسپانیا هم اجرای نمایش به خصوص خیابانی استقبال خوبی دارد افزود: در نمایش های ایرانی برای ما شادی و شورآفرینی نمایش ها خیلی جالب بود.

الکساندر چرچیچ مردم همدان را مردمی فرهنگی وخوی گرفته با تئاتر دانست و گفت: به نظر می رسد برگزاری دوره های متعدد این جشنواره درهمدان باعث شده مردم هم بیشتر با جشنواره تئاتر کودک ونوجوان همراه بشوند.

اودر مورد نمایش گروه خود که دو عروسک نام دارد هم گفت: این نمایش سرنوشت دختر و پسری است که در پایان دوره نوجوانی عاشق وبا هم ازدواج می کنند و در ابتدا فکر می کنند به خوشبختی محض رسیده اند ولی مشکلات به آنها نشان می دهد انسان ها برای زندگی عاشقانه باید پای سختی های زیادی بایستند.

کارگردان اسپانیایی با بیان اینکه واقعیت های زندگی را برای کودکان و نوجوانان باید بازگو شود گفت: اواولین بار است به ایران آمده و پیش از این کمپانی تئاتر آنها نمایشی در دوره های پیشین این جشنواره داشته است.

چرچیچ میزبانی همدان از هنرمندان رابسیار مناسب دانست و وجود آثار باستانی و گردشگری همدان را هم بی نظیر عنوان کرد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار