پیغام خطا

  • Notice: Use of undefined constant CMF_Ln_English - assumed 'CMF_Ln_English' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).
  • Notice: Use of undefined constant CMF_Error - assumed 'CMF_Error' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).

هواشناسی همدان
28. آبان 1398 - 18:16   |   کد مطلب: 23978
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان از نداشتن تصادف های زنجیره ای و تصادفات منجر به فوت استان همدان بر اثر بارش برف و باران دو روز اخیر خبر داد.

به گزارش شبنم ها،سرهنگ علی فکری، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدانگفت: جاده‌های شهری و برون شهری استان همدان بر اثر بارش‌های برف دیروز و امروز لغزنده هستند و طی این مدت تصادفات منجر به فوتی و جرحی در استان نداشته ایم، ولی تصادفات خسارتی ۲۰ درصد افزایش داشته است.

او با تاکید بر همراه داشتن زنجیر چرخ برای رانندگان برون شهری استان همدان افزود: درگردنه های استان همدان امروز مه را داشته ایم و باید رانندگان با چراغ روشن به خصوص در گردنه اسدآباد و گردنه آوج حرکت کنند.

علی فکری از نمک پاشی و ماسه پاشی به موقع خیابان های شهری هم خبر داد و گفت: ما در شهرها به خصوص در همدان تنها اوایل صبح لغزندگی جاده ها را داشتیم و این امر باعث افزایش تصادفات خسارتی شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار