پیغام خطا

  • Notice: Use of undefined constant CMF_Ln_English - assumed 'CMF_Ln_English' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).
  • Notice: Use of undefined constant CMF_Error - assumed 'CMF_Error' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).

هواشناسی همدان
17. آذر 1398 - 17:43   |   کد مطلب: 24043
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان همدان گفت:حدود ۱۲۰ هزار دانش آموز متوسطه اول و دوم استان در طرح آهن یاری و ویتامین دی در سال تحصیلی جاری زیر پوشش قرار دارند .

به گزارش شبنم ها،

عبدالله جعفری، معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان همدان گفت: بیش از ۹۵۰ هزار قرص ویتامین D و یک میلیون و ۸۰۰ هزار قرص آهن در سال تحصیلی ۹۸-۹۷  بین دانش آموزان متوسطه اول و دوم استان توزیع شده است.

او هدف اصلی این طرح را ارتقای سلامت و پیشگیری از کم خونی و فقر آهن در نسل آینده ساز ایران اسلامی دانست و ادامه داد: این مهم با همکاری آموزش و پرورش و بهداشت و درمان  میسر خواهد شد.

جعفری افزود: آموزش تغذیه سالم در مدارس با همکاری کارشناسان تغذیه مراکز بهداشت برای والدین و دانش آموزان و همچنین توزیع بسته‌های آموزشی در مدارس از دیگر برنامه‌های تکمیلی برای کنترل و پیشگیری از کم خونی در بین دختران است .

او با بیان این که در استان همدان حدود ۱۲۰ هزار دانش آموز دختر و پسر زیر پوشش این طرح قرار می‌گیرند، ابراز امیدواری کرد: با اجرای کامل این طرح دانش آموزان با سلامتی و نشاط کامل در کلاس‌های درس حضور یابند.

انتهای پیام/ 

دیدگاه شما

آخرین اخبار