پیغام خطا

  • Notice: Use of undefined constant CMF_Ln_English - assumed 'CMF_Ln_English' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).
  • Notice: Use of undefined constant CMF_Error - assumed 'CMF_Error' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).

هواشناسی همدان
23. آبان 1399 - 18:34   |   کد مطلب: 24623
کارشناس مسائل سیاسی و بین الملل به اقدامات تروریستی ایالات متحده آمریکا در کشور افغانستان واکنش نشان داد.

به گزارش شبنم ها،حسن عابدینی کارشناس مسائل سیاسی و بین الملل با انتشار ویدئویی از سیمین بارکزی عضو پارلمان افغانستان که با گریه‌های دردناک خود در صحن این پارلمان خواستار تغییر سیاست‌های تروریستی آمریکا در کشور افغانستان و پایان دادن به اقدامات غیرانسانی علیه مردم مظلوم این کشور شده است، واکنشی را به اقدامات تروریستی آمریکایی‌ها در افغانستان منتشر کرد.

عابدینی در توئیت خود با اشاره به لشکرکشی آمریکا به افغانستان در تلافی انفجار برج‌های دوقلو، آن را نمونه‌ای از دولت سازی و مردم سالاری آمریکایی در این کشور که روزی قرار بود به الگویی برای دیگر حکومت‌ها تبدیل شود دانست.

بیشتر بخوانید

ناامنی، بدترین بلایی که سعودی و آمریکا بر سر افغانستان آوردند

در ادامه متن و توئیت اعتراضی این کارشناس مسائل سیاسی را مشاهده می‌کنید:

" آمریکا ۱۹ سال پیش به تلافی انفجار برج‌های دوقلو با هدف سرنگونی طالبان به افغانستان لشکرکشی کرد. این همان دولت سازی و مردم سالاری آمریکایی است که قرار بود الگوی دیگران شود.

#جان_پدر_کجاستی؟ "

دیدگاه شما

آخرین اخبار