پیغام خطا

  • Notice: Use of undefined constant CMF_Ln_English - assumed 'CMF_Ln_English' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).
  • Notice: Use of undefined constant CMF_Error - assumed 'CMF_Error' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).

هواشناسی همدان
16. دى 1399 - 15:09   |   کد مطلب: 24682
یک فرد نیویورکی، با عکس گرفتن از صفحه گوشی مردم به طور مخفیانه و جمع آوری ۱۲۰۰ عکس، آن ها را در یک کتاب منتشر و برای فروش گذاشته است.

به گزارش شبنم ها،یک هنرمند اهل نیویورک طی اقدامی عجیب، مجموعه‌ عکس‌هایی که از صفحه‌ گوشی مردم و چت‌های خصوصی آن‌ها به صورت مخفیانه گرفته بود را تبدیل به کتاب کرده و برای فروش گذاشته است. این در حالی است که این کار تجاوز به حریم شخصی دیگران تلقی شده و در بسیاری از مناطق جهان دارای مجازاتی سخت است.

به گفته خود او، ایده‌ این کار سال ۲۰۱۸ زمانی به ذهنش می‌رسد که متوجه می‌شود یک پیرزن سعی دارد با استفاده از نقشه در تلفن همراه خود، مسیرش را پیدا کند و او با عکس گرفتن از صفحه گوشی این خانم، در همان لحظه اولین عکس از تلفن همراه  را ثبت می‌کند. این فرد، دوسال به این کار ادامه داده و تا اوایل همه گیری کرونا مجموعا ۱۲۰۰ عکس را جمع آوری کرده است، عکس‌هایی که شامل مکالمه‌های جالب و البته خصوصی، خبر باردار شدن افراد و ابراز محبت‌های سرد یا صمیمی می‌شود.

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار