پیغام خطا

  • Notice: Use of undefined constant CMF_Ln_English - assumed 'CMF_Ln_English' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).
  • Notice: Use of undefined constant CMF_Error - assumed 'CMF_Error' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).

هواشناسی همدان
23. دى 1399 - 8:13   |   کد مطلب: 24693
پایگاه اطلاع‌رسانی سلیمانی نیوز چند تصویر از برخورد صمیمانه حاج قاسم با کودکان در حسینیه بیت الزهرا (س) را منتشر کرد.

به گزارش شبنم ها،بیت‌الزهرار(س) منزل موقوفه سردار شهید سلیمانی در کرمان است که این شهید بزرگوار برای برگزاری مراسم و عزاداری دهه فاطمیه در آن تاکید بسیار داشتند. شهید سلیمانی همیشه به کودکان و نوجوانان توجه خاصی داشتند و بسیار به آن‌ها ابراز محبت می‌کردند. این کودکان و نوجوانان به دلیل برخورد گرم و صمیمی که سردار سلیمانی با آن‌ها داشتند در این مراسم‌ها اغلب به دور وی حلقه می‌زدند و سعی داشتند در نزدیک‌ترین مکان ممکن کنار ایشان بنشینند تا از وجود با برکت او بهره‌مند شوند.

پایگاه اطلاع‌رسانی سلیمانی نیوز، چند تصویر از برخورد گرم و صمیمی شهید سلیمانی با کودکان در این مراسم‌ها را منتشر کرد. در ادامه تصاویر مذکور را مشاهده می‌کنید:

دیدگاه شما

آخرین اخبار