پیغام خطا

  • Notice: Use of undefined constant CMF_Ln_English - assumed 'CMF_Ln_English' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).
  • Notice: Use of undefined constant CMF_Error - assumed 'CMF_Error' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).

8. فروردين 1400 - 11:13   |   کد مطلب: 24786
در یک اتفاق باور نکردنی مشخص شده برخی از مودم‌های مبین نت به اسکریپت ماینینگ آلوده هستند

به گزارش شبنم ها، در یک اتفاق باور نکردنی مشخص شده برخی از مودم‌های مبین نت به اسکریپت ماینینگ آلوده هستند و بدون اطلاع کاربر اقدام به استخراج رمزارز می‌کنند. این موضوع توسط یک توسعه دهنده ایرانی افشا شده و مبین نت نیز آن را تأیید کرده است. چند سال قبل اخباری در خصوص سرقت پاکت های اطلاعاتی و هدایت ترافیک به دور از چشم مدیران آی تی توسط روتر های سیسکو منتشر شد. سیسکو ابرشرکت تجهیزات شبکه و مسیریابی جهان است. نام این شرکت برای متخصصین فناوری اطلاعات معادل امنیت است. این شرکت پیشرو در حوزه امنیت و توسعه فناوری از آنچنان اعتباری برخوردار است  که هرجا تجهیزات سیسکو که گرانقیمت ترین هم هستند باشد خیال خیلی ها راحت است. تمام این موارد نشان می دهد در حوزه مدیریت و "حکمرانی سایبری" و "پدافند سایبری" راه طولانی در پیش است. "مرزهای سایبری" به لطف نبود شبکه یکپارچه ای مانند شبکه ملی اطلاعات هنوز مشخص نیست. به شدت در معرض تهاجم و "تروریسم سایبری" هستیم. شرکت های خارجی سالانه میلیون ها دلار از کشور ما کسب درآمد میکنند در حالی که ریالی هم مالیات نمی پردازند.

دیدگاه شما

آخرین اخبار