21. مهر 1402 - 10:14   |   کد مطلب: 25281
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر همدان گفت: صهیونیست‌ها رو به افول و مقاومت آماده‌تر از همیشه است.

به گزارش شبنم ها، امام جمعه همدان در نماز جمعه این هفته پس از توصیه به تقوا گفت: در راس تقوا در مسائل سیاسی حمایت از مظلومین ، مستضعفین، کودکان و زنان مظلوم هست.

 

آیت الله شعبانی موثقی با اشاره به حدیث پیامبر اسلام (ص) در کتاب صحیح بخاری که می‌فرماید همه مسلمانان برادر یکدیگرند و به هم ظلم نمیکنند و در مقابل دشمنان همدیگر را وا نمی‌گذارند.

 

او خطاب به برادران اهل سنت گفت: امروزه ۱.۵ میلیارد مسلمان در جهان وجود دارد که متاسفانه در حال نگاه کردن به این انسان های بی وطن هستند.

 

امام جمعه همدان ادامه داد: اسرائیل جمعیتی ندارد ولی ۷۵ سال است که در حال ظلم به مردم مظلوم فلسطین هستند.

 

آیت الله شعبانی افزود: اسرائیل طبق آمارها تاکنون ۱۰۰ هزار نفر را با تیر مستقیم کشته، یک میلیون نفر را زندانی کرده و هزاران بدن را مسلح کرده است.

 

او در ادامه تصریح کرد: اسرائیل تکنولوژی دارد ولی وجدان ندارد و همچنین کشورهای غربی هم که از اسرائیل طرفداری می‌کنند و می خواهند اسرائیل را مظلوم معرفی کنند وجدان ندارند وگرنه کدام وجدان آگاه می تواند این حجم از ظلم و جنایت را ببیند و سکوت کند؟!

 

آیت الله شعبانی در ادامه افزود: این اتفاقات نشان داد که حتی با توجه به وجود امکانات نظامی، اطلاعاتی و اقتصادی فراوان در اسراییل، بازهم می‌توان اسرائیل را نابود کرد و مشاهده شد که حتی مولفه های نظامی و اطلاعاتی اسرائیل هم قابل شکست است.

 

او در انتها ضمن تشکر از حضور پرشور مردم همدان در راهپیمایی حمایت از مردم مظلوم فلسطین از همراهی مردم و مسئولین در برپایی کنگره بزرگداشت ۸۰۰۰ شهید استان همدان نیز تشکر ویژه به جا آوردند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار