مؤسسه فرهنگی حوراء بانوان استان همدان
دانلود نرم افزارهای کاربردی
شهروندنگارشبنم ها
هواشناسی همدان
8. دى 1395 - 20:19   |   کد مطلب: 14483
۱۰ ماه قبل با الهام در اینستاگرام آشنا شدم و از آن به بعد با هم دوست شدیم، الهام به من علاقه داشت اما این علاقه یک طرفه بود تا اینکه چند روز قبل، الهام مرا با دختر دیگری سوار بر خودروی پدرم حوالی میدان صنعت دید و با خودرویش به خودروی پدرم کوبید ...
دادسرای امور جنایی,بازپرس ویژه قتل,قاتل,آشنایی اینستاگرامی,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih

به گزارش شبنم همدان به نقل از تسنیم : ساعت 10 صبح روز گذشته مأموران کلانتری 135 آزادی در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت خبر کشف جسد دختر جوانی به نام الهام در محوطه ساختمان دوازده طبقه‌ای در اکباتان را اعلام کردند که دقایقی بعد سجاد منافی آذر؛ بازپرس امور جنایی تهران به همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی در محل کشف جسد حاضر شد.

طی بررسی اولیه مشخص شد دختر بیست و سه ساله‌ای که دانشجوی رشته مهندسی پزشکی بوده بر اثر سقوط از یکی از طبقات این ساختمان به داخل محوطه جان خودش را از دست داده و کارکنان خدماتی هنگام نظافت ساختمان جسد دختر جوان را پیدا کرده‌اند.

همچنین در رابطه با مرگ این دختر، پسر جوانی بازداشت و پیش از ظهر امروز به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد.

پسر جوان در اظهاراتش به بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران گفت: 10 ماه قبل با الهام در اینستاگرام آشنا شدم و از آن به بعد با هم دوست شدیم؛ الهام به من علاقه داشت اما این علاقه یک طرفه بود تا اینکه چند روز قبل الهام مرا با دختر دیگری سوار بر خودروی پدرم حوالی میدان صنعت دید و با خودرویش به خودروی پدرم کوبید، الهام آنجا با من دعوا کرد و گفت که آن دختر را از خودرو پیاده کنم اما این کار را نکردم.

وی ادامه داد: پس از آن ماجرا الهام سه، چهار روز به منزلشان نرفت و من او را به منزلشان بردم و تحویل مادرش دادم اما مجدداً حدود ساعت 17 روز قبل از حادثه (6 دی ماه جاری) الهام به منزل ما آمد (منزل ما حالت دوبلکس دارد و و آن زمان پدرم نزد ما نبود)؛ با هم دعوایمان شد و الهام پس از نیم ساعت از منزل ما خارج شد، من حدود ساعت 7 بعد ازظهر روز 6 دی ماه الهام را در محوطه ساختمان دیدم و دیگر از وی خبری نداشتم تا اینکه صبح دیروز هنگام نظافت منزل جسد وی در محوطه ساختمان پیدا شد.

پس از این اظهارات بازپرس پرونده پسر جوان را آزاد کرد و دستور داد از تهران خارج نشود تحقیقات بیشتر در رابطه با مرگ مشکوک این دختر ادامه دارد.

انتهای پیام/ص

دیدگاه شما

آخرین اخبار