هواشناسی همدان
 مؤسسه فرهنگی حوراء بانوان استان همدان
دانلود نرم افزارهای کاربردی
شهروندنگارشبنم ها
10. دى 1395 - 1:02   |   کد مطلب: 14503
کاهش رتبه سایت در الکسا و گوگل به همان اندازه که دشوار به نظر می رسد کاری هوشمندانه و دقیق است که با آموزش های صحیح می توان به آن دست یافت. در این مطلب سعی داریم شما را با شیوه های کسب رتبه بهتر در الکسا آشنا کنیم. الکسا به نشانی alexa.com (متعلق به شرکت آمازون) حدود 20 سال است که مسئولیت رتبه دهی به تمام وب سایت ها را دارد و هم اکنون به علت تاثیر گذاری آن در رتبه های گوگل به یکی از بزرگترین دغدغه های صاحبان وبسایت ها تبدیل شده است.
شبنم ها, shabnamha, رتبه سایت, afkl ih, shabnamha.ir, آموزش الکسا

راههای بهبود  رتبه سایت در الکسا و گوگل

به گزارش شبنم ها، به نقل از عصر اینفو مبحث امروز ما  در مورد رتبه الکسا است و لازم به ذکر است که الکسا به نشانی alexa.com (متعلق به شرکت آمازون) حدود 20 سال است که مسئولیت رتبه دهی به تمام وب سایت ها را دارد و هم اکنون به علت تاثیر گذاری آن در رتبه های گوگل به یکی از بزرگترین دغدغه های صاحبان وبسایت ها تبدیل شده است.

 

 کاهش رتبه سایت در الکسا و گوگل به همان اندازه که دشوار به نظر می رسد کاری هوشمندانه و دقیق است که با آموزش های صحیح می توان به آن دست یافت. در این مطلب سعی داریم شما را با شیوه های کسب رتبه بهتر در الکسا آشنا کنیم.

رتبه سایت در الکسا یا رتبه سایت در گوگل مستلزم چندین و چند نکته و تکنیک وابسته به یکدیگر است که در این مطلب تا جایی که بتوانیم به آنها می پردازیم

 

رتبه سایت در گوگل بلاشک با استفاده از سئو و مارکوف بدست می آید

و توسط همین دو قانون هم بهبود پیدا می کند اما چیزی که مهم است این است که سایت هایی که در چند یا چندین کلمه کلیدی رتبه خوبی دارند الزاماً رتبه خوبی هم در الکسا نباید داشته باشند.

 

رتبه سایت در الکسا زمانی بهبود خواهد یافت که شما بتوانید روزانه کاربر های بیشتری را روانه سایت خود کنید. اصطلاحا به این امر ترافیک سایت هم گفته می شود. برای روانه کردن کاربر و ترافیک به سایت چند روش مختلف وجود دارد  که موثر ترین آنها تبلیغات در شبکه های اجتماعی است.

باید توجه داشت که تبلیغات به شرطی بازخورد مناسب را برایتان به ارمغان می آورد که شما دوستان و دنبال کنندگان زیادی را در شبکه اجتماعی خود داشته باشید.

رتبه سایت شما در الکسا :

شما می تواند به سادگی رتبه خودتان را کاهش دهید و به همان سادگی هم رتبه سایت در الکسا از دست میرود. باید مرتب مراقب حفظ ترافیک باشید چون با از دست دادن ترافیکی که سایت چند مدتی است روزانه دارد ( و سایر موارد که در کاهش رتبه الکسا آمده است ) یک دفعه رتبه در الکسا نزول خواهد کرد.

شما به سادگی می توانید رتبه سایت خود را  در الکسا و  در گوگل با یک فرمول ساده ارتقا دهید

اولین و مؤثرترین گام مطلب گذاری روزانه به صورت منظم در ساعت مشخص. ( حفظ ساعت الزامی است درست مثل داروهای آنتی بیوتیک که اگر در تایم مشخص استفاده شود تأثیر گذار است و در غیر این صورت چندان اثری نخواهد داشت. )

گام دوم تبلیغات است که با گذاشتن لینک مطالب در فیس بوک، تویتر پلاس، لیندکد این و پین ترست و… خصوصا گروه های فیسنما (جهت بهبود رتبه ایران سایت) انجام می شود

و گام سوم بولد کردن کلمات کلیدی

و….

بهبود رتبه سایت بهبود رتبه سایت   بهبود رتبه سایت بهبود رتبه سایت بهبود رتبه سایت بهبود رتبه سایت بهبود رتبه سایت

کاهش رتبه الکسا کاهش رتبه الکسا کاهش رتبه الکسا کاهش رتبه الکسا کاهش رتبه الکسا کاهش رتبه الکسا کاهش رتبه الکسا کاهش رتبه الکسا کاهش رتبه الکسا کاهش رتبه الکسا کاهش رتبه الکسا کاهش رتبه الکسا کاهش رتبه الکسا کاهش رتبه الکسا کاهش رتبه الکسا

بهبود رتبه در گوگل بهبود رتبه در گوگل بهبود رتبه در گوگل بهبود رتبه در گوگل بهبود رتبه در گوگل بهبود رتبه در گوگل بهبود رتبه در گوگل بهبود رتبه در گوگل بهبود رتبه در گوگل بهبود رتبه در گوگل بهبود رتبه در گوگل بهبود رتبه در گوگل بهبود رتبه در گوگل بهبود رتبه در گوگل     

دیدگاه‌ها

ممنون پست خیلی خوبی بود
ممنونم از پست خوبتون زمانی که رتبه الکسا بهبود یدا میکند در نتایج گوگل تاثیری دارد؟

دیدگاه شما

آخرین اخبار