شهروندنگارشبنم ها
هواشناسی همدان
پایگا خبری مقام معظم رهبری
پژوهشکده عفاف
 مؤسسه فرهنگی حوراء بانوان استان همدان
دانلود نرم افزارهای کاربردی
13. دى 1395 - 8:04   |   کد مطلب: 14564
مسابقات قهرمانی تکواندو بانوان شهرستان همدان در3رده سنی زیر خردسال،خردسالان و نونهالان در تمام رده های کمربندی در خانه تکواندو همدان برگزار شد .
مسابقات قهرمانی تکواندو,خانه تکواندو,همدان,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih

به گزارش شبنم همدان به نقل از همدان ورزش : مسابقات قهرمانی تکواندو بانوان شهرستان همدان در3رده سنی
زیر خردسال،خردسالان و نونهالان در تمام رده های کمربندی مورخه 9دیماه با حضور 83تکواندوکار از باشگاههای
(کانون مهدیه.خانه تکواندو.ملت. شهیدصوفی.. برنا.شهدای الوند.کانون بسیج.نیلی.کوثر.تختی. شهیدصانعی) در محل خانه تکواندو استان همدان در دو شیهاپ جانگ برگزار گردید'که درپایان اسامی نفرات برتر بشرح زیر میباشد:

#رده سنی زیر خردسال کمربند زرد و سبز#

*وزن اول*

مقام اول:فاطمه زارعی(برنا)
مقام دوم:نازنین زهرا قربانی(برنا)

*وزن چهارم*

مقام اول:نیوشا میرزایی(کانون مهدیه)
مقام دوم:نرگس قنبری(برنا)

*وزن دهم*

مقام اول:نازنین زهرا زهدی نافع(کانون مهدیه)
مقام دوم:گندم اسدی(خانه تکواندو)

#رده سنی زیرخردسال کمربند آبی به بالا#

*وزن چهارم*
مقام اول:ثنا نظری(کانون مهدیه)

*وزن هفتم*

مقام اول:نلیسا زارعی(ملت)
*وزن دهم*

مقام اول:رونیکا محمدی (کانون مهدیه)

#رده سنی خردسالان کمربند زردو سبز#

*وزن اول*

مقام اول:اسماء اکنلویی(کانون مهدیه)
مقام دوم:نرجس زارعی(کانون مهدیه)
مقام سوم:تینا نیک بین(تختی)
سوم مشترک:محلا حیدری(برنا)

*وزن سوم*

مقام اول:نگین مبین فر(شهدای الوند)
مقام دوم:دینا فعله گری(برنا)
مقام سوم:زهرا پاشایی(کوثر)

*وزن ششم*

مقام اول:مهسا احدی(شهید صانعی)
مقام دوم:محدثه مرادی(شهدای الوند)
مقام سوم:مهسا نیک پی(برنا)

*وزن هفتم*

مقام اول:مهدیس قاسمی(برنا)
مقام دوم:آرزو سرخ آبادی(شهدای الوند)
مقام سوم:مهسا یقینی(شهدای الوند)

*وزن هشتم*

مقام اول:پریا ملکی(تختی)
مقام دوم:زینب گل پرور(تختی)

*وزن نهم*

مقام اول:فرناز سلطانی(برنا)
مقام دوم:شیدا طاهری زاده(شهید صانعی)
مقام سوم:فاطمه قهرمانی(برنا)

*وزن دهم*

مقام اول:یگانه صادقی(کوثر)
مقام دوم:مبینا صفری(تختی)
مقام سوم:نادیا اوشلی(کوثر)
سوم مشترک:آناهیتا نوذری(کانون مهدیه)

#رده سنی خردسالان کمربند آبی به بالا#

*وزن دوم*

مقام اول:فاطمه قربانی(برنا)
مقام دوم:یلدا گل محمدی(کانون مهدیه)

*وزن سوم*

مقام اول:نرگس اسماعیلی(کانون مهدیه)
مقام دوم:شیما حسینی(نیلی)

*وزن پنجم*
مقام اول:فاطیما یوسفی(برنا)
مقام دوم:تینا اسکندری(برنا)
مقام سوم:زهرا خزایی(کانون مهدیه)

*وزن ششم*

مقام اول:تبسم فروتن(کانون مهدیه)

*وزن هشتم*

مقام اول:نادیا حسن نژاد(خانه تکواندو)
مقام دوم:مینا حیدری(برنا)

*وزن نهم*
مقام اول:هانیه معصومی(کوثر)
مقام دوم:مهدیه لاچینی(ملت)
مقام سوم:محنا خان محمدی(کانون بسیج)

*وزن دهم*

مقام اول:زهرا طاووسیان(کانون مهدیه)
مقام دوم:هستی اکرمی(خانه تکواندو)
مقام سوم:نساء جهانی(شهدای الوند)
سوم مشترک:هستی شکری(تختی)

#رده سنی نونهالان کمربند زرد و سبز#

*وزن اول*
مقام اول:زهرا جان محمدی(کوثر)

*وزن چهارم*

مقام اول:فاطمه شهابی(کانون بسیج)
مقام دوم:نسیم مومنی(شهدای الوند)

*وزن پنجم*
مقام اول:نگین بهراملو(نیلی)
مقام دوم:پریا پژمان(شهدای الوند)

*وزن ششم*
مقام اول:راضیه بشیری(شهدای الوند)
مقام دوم:سارا سهیلی(نیلی)
مقام سوم:زهرا طهوری(برنا)

*وزن هفتم*
مقام اول:فاطمه همتی(برنا)
مقام دوم:ستایش عظیمی(برنا)

*وزن هشتم*
مقام اول:نازنین اوشلی(کوثر)
مقام دوم:هما سیفعلی(کوثر)

*وزن نهم*
مقام اول:الناز اخوان(برنا)

*وزن دهم*
مقام اول:بیتا حیدری(کوثر)

#رده سنی نونهالان کمربند آبی به بالا#
*وزن دوم*
مقام اول:نگار رجبی(تختی)

*وزن سوم*
مقام اول:سمیه معظمی(شهیدصوفی)

*وزن چهارم*
مقام اول:زهرا فرخی(برنا)
مقام دوم:پرنیا زیوری(کانون مهدیه)

*وزن پنجم*
مقام اول:پریا زیوری(کانون مهدیه)

*وزن ششم*
مقام اول: شقایق عسگری (شهدای الوند)
مقام دوم:سارا عباسی(شهدای الوند)

*وزن هشتم*
مقام اول:فاطمه احمدی فردوس(خانه تکواندو)
مقام دوم:سارا شاهدی(شهید صوفی)
مقام سوم:مینا سبزعلی(کانون بسیج)
سوم مشترک:حدیثه عبادی(نیلی)

*وزن نهم*
مقام اول:نوشین قنصوریان(ملت)
مقام دوم: حورا زارعی(نیلی)
مقام سوم: ساناز ثابت مقدم(ملت)
سوم مشترک:تیدا یارعلی(شهیدصانعی)

*وزن دهم*
مقام اول: هما شعبانی(خانه تکواندو)
مقام دوم:سارینا خادمی(شهدای الوند)
مقام سوم:ساغرنوریان(کانون مهدیه)
سوم مشترک:سحر دباغ(کانون بسیج)

 

انتهای پیام/ص

دیدگاه شما

آخرین اخبار