هواشناسی همدان
 مؤسسه فرهنگی حوراء بانوان استان همدان
دانلود نرم افزارهای کاربردی
شهروندنگارشبنم ها
5. اسفند 1396 - 8:02   |   کد مطلب: 20921
رقابت‌های دوومیدانی داخل سالن قهرمانی کشور دختران با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.
رقابت های دوومیدانی,دختران,فهرمانی تهران,دوومیدانی داخل سالن کشورmshabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها;

به گزارش شبنم همدان به نقل از ایسنا : دومین و آخرین روز از رقابت‌های دوومیدانی داخل سالن قهرمانی کشور دختران امروز در ماده‌های دوی ۴۰۰ متر، ۸۰۰ متر، ۳ هزار متر، ۶۰ متر، پرش سه گام، پرش با نیزه و ۴ در ۴۰۰ متر امدادی پیگیری شد.
مریم محبی در دوی ۴۰۰ متر، نیلوفر فشخورانی در پرش با نیزه، تکتم دستاربندان در دوی ۸۰۰ متر، سمیرا خداترس در دوی ۳ هزار متر، فرنوش آقایی در دوی ۶۰ متر، مریم کاظمی در پرش سه گام و تیم خراسان رضوی در دوی امدادی ۴ در ۴۰۰ متر به قهرمانی رسیدند.

نتایج ماده های برگزار شده به شرح زیر است:
* پرش با نیزه:

۱- نیلوفر فشخورانی - تهران الف - ۲.۴۰
۲- سمیرا کردعلی - یزد - ۲.۱۰

* ۴۰۰ متر:

۱- مریم محبی - تهران الف - ۵۹.۱۴
۲- نیایش مصدقی - تهران الف - ۱:۰۰.۵۵
۳- لیلا جوانمرد - خراسان رضوی - ۱:۰۰:۷۹.۷۸۶
۴- نسرین بهرامی - زنجان - ۱:۰۰:۷۹.۷۸۹
۵- محدثه ابراهیم‌پور - آذربایجان شرقی - ۱:۰۰.۸۱
۶- عاطفه صدری - آذربایجان شرقی - ۱:۰۱.۴۱
۷- نرگس رستگار - خراسان رضوی - ۱:۰۲.۵۳
۸- سپیده صارمی - همدان - ۱:۰۲.۵۹

* ۸۰۰ متر:

۱- تکتم دستاربندان - خراسان رضوی - ۲:۱۷.۲۴
۲- سپیده صارمی - همدان - ۲:۲۰.۲۱
۳- لیلا جوانمرد - خراسان رضوی - ۲:۲۲.۶۲
۴- شقاییق خطیبی - زنجان - ۲:۳۲.۰۱
۵- مهدیس بذر افشان - قزوین - ۲:۳۵.۰۱
۶- مریم خرد - فارس - ۲:۳۹.۰۲
۷- نگین آذری - تهران ب - ۲:۳۹.۹۲
۸- سهیلا شاپوری - خوزستان (آزاد) - ۲:۴۱.۴۲

* ۳۰۰۰متر:

۱- سمیرا خداترس - خراسان رضوی - ۱۱:۰۸.۷۲
۲- پریچهر شاهی - تهران ب - ۱۱:۲۲.۲۲
۳- فاطمه چناری - همدان - ۱۱:۲۳.۷۴
۴- زینب نوروزی - زنجان - ۱۱:۳۷.۸۶
۵- مریم خوش نیت - همدان - ۱۱:۵۶.۲۲
۶- هستی ثمری - کردستان - ۱۲:۰۲.۱۳
۷- فرشته فانی - اصفهان - ۱۲:۵۲.۴۱
۸- کیمیا افیونی - چهارمحال و بختیاری - ۱۲:۵۵.۶۴

* ۶۰ متر:

۱- فرنوش آقایی - یزد - ۸.۰۹
۲- راویس شهابی - کیش - ۸.۱۴
۳- نیلوفر قاسم علی‌پور - تهران الف - ۸.۱۷
۴- نسرین بهرامی - زنجان - ۸.۲۳
۵- نگین مرادی - تهران الف - ۸.۲۹
۶- مارال سلطانی - اصفهان - ۸.۳۱
۷- راحله کرد - گلستان - ۸.۳۸

* پرش سه گام:

۱- مریم کاظمی - یزد - ۱۱.۶۴
۲- پردیس عبدالمحمدی - تهران الف - ۱۱.۴۱
۳- رقیه پرویزی - زنجان - ۱۰.۸۱
۴- مارال عطاوردی کیا - تهران ب - ۱۰.۴۵
۵- فائزه آشورپور - خراسان رضوی - ۱۰.۰۹
۶- الهام سرکار - یزد - ۱۰.۰۸
۷- فهیمه چوگان - گلستان - ۱۰.۰۱
۸- نیلوفر فشخورانی - تهران الف - ۹.۷۳

* ۴ در ۴۰۰ متر امدادی:

۱- خراسان رضوی - ۴:۱۰.۷۵
۲- تهران الف - ۴:۱۵.۴۹
۳- آذربایجان شرقی - ۴:۱۶.۸۷
۴- زنجان - ۴:۱۸.۵۳
۵- همدان - ۴:۲۶.۱۲
۶- کردستان - ۴:۲۶.۵۲
۷- یزد - ۴:۲۷.۰۰
۸- تهران ب - ۴:۳۰.۳۸

* نتیجه تیمی:

۱- تهران الف - ۸۲ امتیاز
۲- خراسان رضوی - ۷۱ امتیاز
۳- زنجان - ۵۰
۴- تهران ب - ۳۱ امتیاز
۵- یزد - ۲۸ امتیاز
۶- همدان - ۲۲ امتیاز
۷- آذربایجان شرقی - ۱۹ امتیاز
۸- اردبیل و اصفهان - ۱۸ امتیاز

انتهای پیام/ص

دیدگاه شما

آخرین اخبار