هواشناسی همدان
 مؤسسه فرهنگی حوراء بانوان استان همدان
دانلود نرم افزارهای کاربردی
شهروندنگارشبنم ها
28. فروردين 1397 - 8:11   |   کد مطلب: 21566
مسوول بسیج هنرمندان استان همدان با بیان اینکه باید مردم را به سوی خرید کالاهای داخلی و حمایت از تولید ملی ترغیب کنیم، افزود: همه باید دست به دست هم دهند تا شعار سال را تحقق بخشند.

نقش رسانه‌ها و اهل قلم در ایجاد اشتیاق برای حمایت از تولید داخلی 

 

به گزارش شبنم همدان به نقل از فارس : رسول کرمی امروز اظهار کرد: با توجه به اینکه سال جدید سال حمایت از تولید ملی نامگذاری شده بسیج هنرمندان برنامه ریزی هایی در راستای تحقق این شعار مهم خواهد داشت.

وی با بیان اینکه برنامه‌ها با کمک و همکاری دستگاه‌های فرهنگی اجرا خواهد شد، ادامه داد: رسانه‌ها و اهل قلم نقش مهمی در ایجاد اشتیاق برای حمایت از تولید داخلی خواهند داشت.

مسوول بسیج هنرمندان استان همدان با بیان اینکه باید مردم را به سوی خرید کالاهای داخلی و حمایت از تولید ملی ترغیب کنیم، افزود: همه باید دست به دست هم دهند تا شعار سال را تحقق بخشند.

وی با اشاره به اینکه متولیان تولید داخلی باید آمار تولید در داخل و پشت پرده قاچاق را اطلاع‌رسانی کنند تا هنرمندان با توجه به این اطلاعات فعالیت کنند، تاکید کرد: فرهنگسازی و نهادینه کردن شعار سال زمان‌بر است.

کرمی با اشاره به برنامه های بسیج هنرمندان استان در راستای تحقق شعار سال گفت: حمایت از تولیدات صنایع دستی در قالب معرفی هنرمندان شاخص صنایع دستی یکی از برنامه‌های مهم در این زمینه خواهد بود.

وی برپایی نمایشگاه صنایع دستی را از دیگر اقدامات در این زمینه عنوان کرد و گفت: سال گذشته نیز چندین نمایشگاه در این قالب برگزار شد.

مسوول بسیج هنرمندان استان همدان با اشاره به فعالیت 9 انجمن بسیج هنرمندان در سطح استان، خاطرنشان کرد: این 9 انجمن با تولید آثار هنری از جمله نمایش در راستای تحقق شعار سال تلاش خواهند کرد.

انتهای پیام/ص

حمایت از تولید داخلی حمایت از تولید داخلی حمایت از تولید داخلی حمایت از تولید داخلی حمایت از تولید داخلی حمایت از تولید داخلی حمایت از تولید داخلی حمایت از تولید داخلی حمایت از تولید داخلی حمایت از تولید داخلی حمایت از تولید داخلی حمایت از تولید داخلی حمایت از تولید داخلی حمایت از تولید داخلی بسیج هنرمندان همدان بسیج هنرمندان همدان بسیج هنرمندان همدان بسیج هنرمندان همدان بسیج هنرمندان همدان بسیج هنرمندان همدان بسیج هنرمندان همدان بسیج هنرمندان همدان بسیج هنرمندان همدان بسیج هنرمندان همدان

دیدگاه شما

آخرین اخبار