هواشناسی همدان
20. فروردين 1398 - 9:04   |   کد مطلب: 22632
معاون امور جوانان جمعیت هلال‌احمر همدان گفت: هتل آرین شهر همدان به دلیل ارایه خدمات بشر دوستانه از جمله ارائه خدمات به نیازمندان و آسیب دیدگان به عنوان نخستین هتل بشردوستی کشور معرفی شد.

به گزارش شبنم ها، به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان

 مریم پاک بین، معاون امور جوانان جمعیت هلال‌احمر همدان بیان کرد: این هتل در جریان سیل و راه بندان اخیر برای اسکان اضطراری در راه ماندگان و خانواده‌های آسیب دیده از سیل اعلام آمادگی کرد.

وی یادآور شد: همچنین متولی این هتل در جریان بروز سیل در کرمانشاه اقدام به اسکان همراهان بیمار به شکل رایگان کرده بود.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر همدان ادامه داد: این هتل بدون دریافت هزینه‌ای اقدام به برگزاری جشن‌های گلریزان برای جمع آوری کمک‌های نقدی برای بیماران خاص کرد.

پاک بین بیان کرد: همچنین خرید خودروی شارژی برای جابجایی آسان کودکان سرطانی به بیمارستان بعثت و راه اندازی اتاق کودک در این یمارستان از دیگر فعالیت‌های بشر دوستانه مسئولان این هتل بوده است.

وی اضافه کرد: با توجه به اهمیت ترویج فرهنگ بشر دوستی، این هتل به واسطه فعالیت در این حوزه به عنوان نخستین هتل بشردوستی در کشور معرفی شد.

معاون امور جوانان جمعیت هلال‌احمر همدان گفت: ۲ مدرسه بشردوستی نیز به تازگی راه اندازی شد که یکی از اولویت‌های آن‌ها آشنا کردن دانش آموزان این مدارس با فعالیت‌های بشر دوستانه است.

پاک بین افزود: بنابراین دانش آموزان مدرسه علامه حلی با حضور در هتل آرین با فعالیت‌های بشردوستانه صورت گرفته در این هتل از نزدیک آشنا شدند.

وی اضافه کرد: در جریان این بازدید دانش آموزان آموزشگاه بشردوستی علامه حلی «یک» اقدام به نصب تندیس بشردوستی در هتل آرین و تقدیر از خدمات این هتل به واسطه ارائه خدمت به آسیب دیدگان و نیازمندان کردند.

انتهای پیام/ 

دیدگاه شما