پیغام خطا

  • Notice: Use of undefined constant CMF_Ln_English - assumed 'CMF_Ln_English' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).
  • Notice: Use of undefined constant CMF_Error - assumed 'CMF_Error' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).

14. شهريور 1400 - 11:36   |   کد مطلب: 24866
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا راه‌های مراقبت از کودکان در فضای مجازی را تشریح کرد.

به گزارش شبنم ها،

سرهنگ علی محمد رجبی رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس با بیان این مطلب که باید«مراقب فرزندانمان در فضای مجازی باشیم» اظهار داشت: فرزندان به هیچ وجه پیامدهای پرخطر تصاویر خشن و ناسالم در فضای مجازی را درک نمی‌کنند؛ بنابراین والدین نقش اساسی و اصلی در حفظ امنیت کودکان در برابر آسیب‌ها و تهدیدات فضای مجازی برعهده دارند.

رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا تصریح کرد:با توجه به اینکه در روزهای کرونایی فرزندان از طریق فضای مجازی تحصیل کرده و آموزش می بینند براین اساس والدین باید سطح دانش و آگاهی خود را بالا برده و با آگاهی‌بخشی به کودکان و همراهی آنها در این محیط، از آسیب‌های این حوزه پیشگیری کنند.

وی گفت: استفاده از موتورهای جستجوی بومی، می‌تواند از دسترسی اتفاقی کودکان به محتوای غیراخلاقی و مطالب هرزه‌نگاری جلوگیری کند.

سرهنگ رجبی خاطرنشان کرد: فعال کردن safety search در گوگل نیز راهکار مناسبی است.

انتهای پیام/ص

دیدگاه شما

آخرین اخبار