پیغام خطا

  • Notice: Use of undefined constant CMF_Ln_English - assumed 'CMF_Ln_English' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).
  • Notice: Use of undefined constant CMF_Error - assumed 'CMF_Error' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).

14. شهريور 1400 - 11:48   |   کد مطلب: 24867
رگولاتوری روسیه از مسدود کردن شش برنامه وی پی ان در این کشور برای جلوگیری از دسترسی کاربران به محتوای غیرقانونی خبر داد.

به گزارش شبنم ها، به نقل از بلومبرگ، تعدادی از این وی پی ان ها مانند نورد وی پی ان و اکسپرس وی پی ان شهرت زیادی دارند ولی دولت روسیه می گوید از آنجا که از این نرم افزارها برای دسترسی به اطلاعات و منابع ممنوع شده استفاده می شود، استفاده از آنها در این کشور ممنوع است.

ترویج افراطی گری، مصرف مواد مخدر و هرزه نگاری کودکان از جمله عواملی است که موجب شده دولت روسیه وی پی ان های شناخته شده را در این کشور مسدود کند.

روسیه به زودی شاهد برگزاری انتخابات پارلمانی خواهد بود و از همین رو مقامات این کشور در تلاش هستند تا با هرگونه تلاش برای دخالت خارجی در روند انتخاباتی مقابله کنند. البته در این کشور فهرستی از نرم افزارهایی که به دلایل فنی کماکان مجاز به استفاده از وی پی ان هستند، تهیه خواهد شد. روسیه چندی قبل شرکت هایی مانند گوگل و فیس بوک را به علت تعلل در انتقال سرورهای خود به این کشور برای ذخیره سازی داده های شهروندان روسیه جریمه کرده بود.

انتهای پیام/ص

دیدگاه شما

آخرین اخبار