پیغام خطا

  • Notice: Use of undefined constant CMF_Ln_English - assumed 'CMF_Ln_English' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).
  • Notice: Use of undefined constant CMF_Error - assumed 'CMF_Error' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).

17. شهريور 1400 - 11:28   |   کد مطلب: 24872
«بازی با گوشی به اندازه» با تصاویر جالب به کودکان کمک می‌کند تا با جایگزین کردن فعالیت‌های جالب و لذت‌بخش زمان استفاده از ابزارهایی مانند گوشی هوشمند، تبلت و کامپیوتر را محدود کند، به دنیای واقعی برگردد

به گزارش شبنم ها، «بازی با گوشی به اندازه» جلد پانزدهم از مجموعه‌ «من و اژدها» اثر استیو هرمن با ترجمه‌ اکرم کرمی در نوبت اول چاپ منتشر شد.

اتفاقات و تغیرات چند سال اخیر باعث شده کودکان و والدین‌شان مسائل جدیدی را تجربه کنند، تجربه‌هایی که گاه از آنها بهره می‌برند و گاه زیان می‌بینند.

غرق شدن در دنیای تکنولوژی یکی از معضلاتی است که این روزها دامن‌گیر کودکان هم شده است. این کتاب با تصاویر جالب و سرگرم‌کننده به کودکان کمک می‌کند تا با جایگزین کردن فعالیت‌های جالب و لذت‌بخش زمان استفاده از ابزارهایی مانند گوشی هوشمند، تبلت و کامپیوتر را محدود کند، به دنیای واقعی برگردد و زندگی متعادل و سالم‌تری را نجربه کند.

کتاب‌های بنفشه واحد کودک و خردسال انتشارات قدیانی قبلا ۱۴ جلد دیگر این مجموعه رابا عناوینی چون: کنترل خشم، دست شویی رفتن، زندگی در لحظه، ورزش یوگا، قلدرهای مدرسه و جشن تولد با تصویرگری های جذاب و رنگی در نوبت اول چاپ منتشر کرده است.

«بازی با گوشی به اندازه» با قیمت ۳۰۰۰۰ تومان در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفت.

انتهای پیام/ص

دیدگاه شما

آخرین اخبار