9. شهريور 1402 - 12:42   |   کد مطلب: 25196
وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه همدان ظرفیت‌های زیادی برای توسعه سرمایه در گردش دارد گفت: درخواست استاندارهمدان برای تعلق تسهیلات بیشتر به تولیدکنندگان استان بررسی می‌شود.

به گزارش شبنم ها، سید احسان خاندوزی‌ صبح امروز با حضور در کارخانه ماشین‌سازی برزگر و بازدید از این کارخانه گفت: هدف ما از حضور در این کارخانجات اطلاع از وضعیت تولید کنندگان و حمایت از آن‌ها است.

 

وی با اشاره به اینکه استان همدان در حوزه کشاورزی پیشرو است افزود: در این بازدیدها مدیرعامل بانک کشاورزی همراه ما است تا اعطای تسهیلات در دستور کار باشد.

 

وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه در این سفر به همه واحدها رسیدگی خوهند کرد ادامه داد: برای رفع موانع گمرکی و مالیاتی برنامه‌هایی  در نظر گرفته شده است تا به برنامه هفتم توسعه دست یابیم.

 

این مقام مسئول با تاکید براینکه استان همدان ظرفیت‌های زیادی برای توسعه سرمایه در گردش دارد تصریح کرد:  درخواست استاندارهمدان برای تعلق تسهیلات بیشتر به واحدهای تولیدی استان بررسی می‌شود.

 

خاندوزی در پایان عنوان کرد: توقع تولیدکنندگان از دولت این است که مسیر تولیدی و صادراتی آنها هموار شود و انتظار می‌رود دستگاه‌های دولتی در این راستا حمایت ویژه‌ای داشته باشند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار