هواشناسی همدان
 مؤسسه فرهنگی حوراء بانوان استان همدان
دانلود نرم افزارهای کاربردی
شهروندنگارشبنم ها
18. مهر 1397 - 11:53   |   کد مطلب: 21771
رئیس پلیس فتای استان همدان از شیوه جدید شیادی یک نفر در فضای مجازی با عنوان جذب بازیگر خبر داد.

به گزارش شبنم ها، به نقل از تسنیم

سرهنگ فیروز سرخوش نهاد به باز‌گویی این پرونده پرداخت و اظهار داشت: در روز های اخیر یک خانم همدانی که دانشجو هم است به پلیس فتای استان همدان مراجعه و شکایتی را مطرح کرد که فردی او را با عنوان جذب بازیگر طعمه امیال پلید و نفسانی خود قرار داده است.

وی با اشاره بر اینکه این خانم رنجدیده به لحاظ روانی و جسمی با این کلاهبردار و شیاد از طریق اینستاگرام آشنا شده است، گفت: با توجه به اینکه آن فرد در شماره شناسایی خود در فضای مجازی اعلام کرده است که افرادی را از طریق دفتر هنری خود برای بازیگری جذب می کند. و او را برای حضور در نقش هنری یک فیلم سینمایی انتخاب کرده‌اند و باید تعدادی از عکس‌های خود را ارسال کند و در پیام‌های بعدی او را ترغیب می‌کند که با مراجعه حضوری در صحنه فیلمبرداری در شمال تست نهایی را در حضور کارگردان انجام دهد.

رئیس پلیس فتای استان همدان بیان کرد: این خانم در تماس اینستاگرام با آن فرد مکانی را برای ملاقات حضور در تهران مشخص می‌کند و برای آنکه خانواده‌اش هم از نبود او در منزل و محل تحصیل نگران نشود اعلام می‌کند که به سفر علمی و دانشجویی باید برود و همدان را به مقصد تهران ترک می‌کند.

این مقام انتظامی استان همدان اظهار داشت: سپس در سر قرار با مجرم پرونده حاضر شده و همراه او بدون اینکه سئوال و جوابی بکند به شمال کشور می‌رود و در مکانی مدتی را با او می‌گذارند و این فرد متجاوز به بهانه های واهی از او سواستفاده می‌کند و بعد از یک هفته او را ترک می‌کند با مطرح شدن شکایت این خانم، مجرم جوان پرونده که خانواده متمولی هم دارد توسط پلیس فتا دستگیر و با ادله موجود و غیر قابل انکار تحویل دستگاه قضایی شد در حالی که هیچ ارتباطی هم با دفاتر هنری نداشته است و فقط به دنبال فریب بانوان بوده است.

سرهنگ سرخوش نهاد با توصیه به خانواده‌ها گفت: اگر فرزندان آنان علاقمند به وارد شدن به عرصه بازیگری هستند حتما باید با تحقیقات کامل وارد این عرصه شوند تا فقط به استناد یک نشانی در فضای مجازی در دام مجرمانی مانند این نیافتند و آثار ناخوشایند اجتماعی بعدی گریبان گیر آنها نشود و همیشه پلیس را یار و یاور خود بدانند و بدون هراس و واهمه از آسیب های بعدی سریع پلیس را از جرم واقع شده مطلع کنند تا مانع از گرفتار شدن دیگر در دام شیادانی مانند این مجرم شوند.

وی تاکید کرد: فرزندان و جوانان عزیز این مرز بوم هم باید خانواده را درباره رفتار‌های اجتماعی خود مطلع کنند تا آنان در مواردی مانند آنها را همراهی کرده و مانع از وقع جرم های مانند این شوند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار