هواشناسی همدان
 مؤسسه فرهنگی حوراء بانوان استان همدان
دانلود نرم افزارهای کاربردی
شهروندنگارشبنم ها
25. فروردين 1398 - 19:04   |   کد مطلب: 22661
نماینده ولی‌فقیه در استان همدان با بیان اینکه هنر انقلاب اسلامی تربیت جوانان بسیجی، جهادگر و شهداست گفت: هنرمندان باید از انقلاب پاسداری کرده و آرمان‌های انقلاب اسلامی را در بیرون از مرزها جهانی و ترویج کنند.

به گزارش شبنم ها،

 حجت‌الاسلام والمسلمین حبیب‌الله شعبانی عصر امروز در مراسم رونمایی از تقریظ سردار سلیمانی و کتاب شعر اظهار داشت: هنر انقلاب اسلامی را می‌توان به دو نوع تعبیر و برداشت کرد.

وی با اشاره به اینکه تعبیر اول هنر انقلاب اسلامی تربیت جوانان بسیجی، جهادگر و پاسدار نظیر شهدا بود که تمثال آن‌ها در سالن های این مجموعه نصب شده است، افزود: این جوانان خود را در عرصه جهاد، ایثار و شهادت نشان دادند.

نماینده ولی‌فقیه در استان همدان با بیان اینکه تعبیر دوم هنر انقلاب اسلامی یعنی هنرمندانی که در خدمت انقلاب اسلامی هستند، گفت: این هنرمندان از انقلاب پاسداری کرده و باید انقلاب اسلامی را در بیرون از مرزها، جهانی و ترویج کنند.

 

شعبانی خطاب به هنرمندان بسیجی با بیان اینکه شما مصداق هنرمندان در خدمت انقلاب اسلامی هستید، بیان کرد: سید شهیدان اهل قلم شهید آوینی هنرمند با بصیرت و نگرش‌های به‌واقع بود که گرفتار تخیلات نشد.

وی تأکید کرد: امروز هنر تعاریف خاصی دارد و بسیاری از کسانی که موصوف به هنرمند هستند گاهی از مواقع گرفتار تخیلات خودشان هستند.

نماینده ولی‌فقیه در استان همدان ابراز کرد: سید شهیدان اهل قلم هنرمندی بود که واقعیت‌ها را درست درک کرده، به واقعیت‌ها پیوند خورده و نامش در تاریخ ماندگار شد.

شعبانی ضمن عرض تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه و پیش‌رو بودن روز جوان تأکید کرد: حضور در بین جوانان نشاط‌آور است حال اگر این جوانان هنرمند و بسیجی هم باشند نشاط بیشتر می‌شود.

منبع تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار