پیغام خطا

  • Notice: Use of undefined constant CMF_Ln_English - assumed 'CMF_Ln_English' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).
  • Notice: Use of undefined constant CMF_Error - assumed 'CMF_Error' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).

26. شهريور 1398 - 11:49   |   کد مطلب: 23646
رییس سازمان دانش آموزی استان همدان از ساماندهی سرویس مدارس در سطح استان خبر داد.

به گزارش شبنم ها، رضا میرزایی، رییس سازمان دانش آموزی استان همدان با بیان این که فعالیت در زمینه لباس فرم دانش آموزان از اردیبهشت ماه شروع شده است گفت: در شهرستان همدان ۱۴۰ خیاط مجوزدار به مدیران مدارس معرفی شدند تا برای سفارش لباس‌های دانش آموزان مدارس خود از آن‌ها استفاده کنند.

او با اشاره به ساماندهی سرویس مدارس بیان کرد: در این خصوص جلسه کارگروه ماده ۱۸ با حضور نماینده سازمان دانش آموزی و نمایندگان فرمانداری، شهرداری و انجمن اولیا مربیان برگزار و تصمیمات لازم اتخاذ شده است.

میرزایی با بیان این که در سال تحصیلی جدید نظارت‌های دقیق تری بر عملکرد بوفه‌های تغذیه سالم خواهد شد ادامه داد: هیچ مدرسه‌ای بدون مجوز از سازمان دانش آموزی اجازه فعالیت در پایگاه‌های تغذیه سالم را نخواهد داشت.

او افزود: تلاش ما بر این است که بتوانیم علاوه بر نظارت بر بوفه مدارس و تهیه مواد غذایی از شرکت‌های معتبر، در خصوص فرهنگ صحیح تغذیه آموزش‌های لازم به دانش آموزان داده شود.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار