پیغام خطا

  • Notice: Use of undefined constant CMF_Ln_English - assumed 'CMF_Ln_English' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).
  • Notice: Use of undefined constant CMF_Error - assumed 'CMF_Error' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).

29. دى 1395 - 8:02   |   کد مطلب: 14852
تیم بسکتبال بانوان ایران در مسابقات داخل سالن آسیا در ترکمنستان حضور نخواهد داشت.
بسکتبال بانوان,حجاب اسلامی,مسابقات داخل سالن,آسیا,فدراسیون جهانی بسکتبال,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih

به گزارش ورزش بانو، روز گذشته خبری در رسانه‌ها منتشر شد مبنی بر اینکه تیم ملی بسکتبال بانوان ایران در مسابقات داخل سالن آسیا در ترکمنستان حضور خواهد داشت این در حالی است که طبق تصمیم کمیته ملی المپیک فقط تیم 3 نفره مردان در این بازی‌ها شرکت می‌کند.

مسابقات داخل سالن آسیا در سال 2017 به میزبانی عشق‌آباد برگزار می‌شود. هنوز رشته‌های اعزامی به این بازی‌ها به طور کامل مشخص نشده است.

با توجه به اینکه پوشش بانوان بسکتبالیست هنوز مورد تایید فدراسیون جهانی بسکتبال قرار نگرفته، بانوان مسلمان نمی‌توان با حجاب در میادین بین‌المللی حضور داشته باشند.

اصغر رحیمی رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی خبر عدم حضور بانوان بسکتبالیست به مسابقات داخل سالن را تایید کرد.

 

انتهای پیام/ص

دیدگاه شما

آخرین اخبار