پیغام خطا

  • Notice: Use of undefined constant CMF_Ln_English - assumed 'CMF_Ln_English' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).
  • Notice: Use of undefined constant CMF_Error - assumed 'CMF_Error' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).

19. آبان 1396 - 15:53   |   کد مطلب: 19397
بر اساس اعلام رسمی منابع عراقی رقم خورد;
حماسه 13 میلیون نفری اربعین
بر اساس اعلام مراجع رسمی کشور عراق بیش از ۱۳ میلیون زائر در مراسم اربعین امسال شرکت کرده اند.
 اربعین,پیاده روی,حماسه 13 میلیون نفری,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها;

به گزارش شبنم همدان به نقل از فارس : نماینده آیت‎الله سیستانی در خطبه نماز جمعه امروز اعلام کرد که «اهانت برخی از سوء استفاده‎کنندگان به مراسم اربعین حسینی» را محکوم می‏‌کنیم.

شیخ «احمد الصافی» نماینده آیت الله سیستانی امروز طی سخنانی در خطبه نماز جمعه اعلام کرد که مرجعیت دینی عراق اهانت برخی افراد سودجو به مراسم اربیعن حسینی را محکوم می کند.

نماینده آیت الله سیستانی تاکید کرد که بخش اعظم زائران اربعین حسینی از محبان امام حسین (ع) هستند، اما افراد معدودی بین زوار هستند که سعی در انتشار فرقه‏گرایی و ترویج شعارهای سیاسی دارند.

وی خاطرنشان کرد، طبیعی است که بین میلیون‎ها زائر، افراد معدودی هم باشند که از این سیل عظیم زائران سوء استفاده و اقدام به ترویج شعارهای سیاسی و یا گفتمان تفرقه پراکنی بکنند.

شیخ احمد الصافی از طرح امنیتی برای تامین امنیت زائران تمجید و اعلام کرد که در مراسم اربعین امسال بیش از ۱۳ میلیون نفر از زائران شرکت کردند.

انتهای پیام/ص

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار