هواشناسی همدان
 مؤسسه فرهنگی حوراء بانوان استان همدان
دانلود نرم افزارهای کاربردی
شهروندنگارشبنم ها
20. آذر 1396 - 7:57   |   کد مطلب: 19838
رقابت های تیراندازی سلاح بادی قهرمانی آسیا;
بانوی تیرانداز ایران راهی مرحله فینال رقابت های قهرمانی آسیا شد
گلنوش سبقت اللهی روز یکشنبه در رقابت های تیراندازی قهرمانی آسیا در رده بزرگسالان به میزبانی ژاپن با غلبه بر حریفان خود راهی مرحله فینال شد.
رقابت های تیراندازی,سلاح های بادی,گلنوش سبقت اللهی,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها;

به گزارش شبنم همدان به نقل از ایرنا : دهمین دوره رقابت های تیراندازی سلاح بادی قهرمانی آسیا در دو بخش زنان و مردان و سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان از 17 آذر ماه در شهر واکوسایتاما کشور ژاپن آغاز شده است. در بخش تپانچه این رقابت ها گلنوش سبقت الهی توانست جواز حضور در مرحله فینال را کسب کند و تا دقایقی دیگر نیز به مصاف حریفان خود در این مرحله می رود.
آمیتیس جعفری دیگر نماینده کشورمان در این بخش تنها با یک اختلاف امتیاز از حضور در جمع فینالیست ها باز ماند و عنوان نهمی قاره کهن را از آن خود کرد.
پیشتر در بخش سلاح بادی قهرمانی آسیا تیم 12 نفره تفنگ ایران توانست یک مدال نقره تیمی در رده جوانان کسب کند و امیرسیاوش ذوالفقاری نیز در رده نوجوانان موفق به کسب سهمیه المپیک نوجوانان شد. 
تیم تفنگ ایران در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در دو بخش زنان و مردان با سیده رویا صبح خیز، فاطمه کرم زاده، نجمه خدمتی، الهه احمدی، مه لقا جام بزرگ، نازنین زینب جعفری، مریم شفیعی پور، آرمینا صادقیان، روژان جلالیان، امیر سیاوش ذوالفقاریان، امیر محمد نکونام و علیرضا داود آبادی در این رقابت ها شرکت کرده است.
407 ورزشکار از 27 کشور آسیایی در رقابت های تیراندازی قهرمانی آسیا و کسب سهمیه المپیک نوجوانان حضور دارند.
این ر قابت ها 21آذرماه پایان می یابد.

 

انتهای پیام/ص

دیدگاه شما

آخرین اخبار