نمایش 1 - 10 از 338
شبنم ها, shabnamha,shabnamha.ir afkl ih, شبنم همدان, تحریم کاتسا
تحلیل تحریم های جدید علیه ایران و سپاه پاسداران:
تقلیل وسعت تحریم کاتسا به تحریمی که تنها سپاه را مورد هدف قرار داده است کج فهمی سیاسی است. ترامپ با این تحریم سعی دارد بخش عمده اقتصاد ایران را زیر منگنه تحریم قرار دهد
شبنم ها, shabnamha,shabnamha.ir afkl ih, شبنم همدان,
آیا مسئولانی که آگاهانه یا نا آگاهانه تیغ خود را برای نیروهای مقاومت کشور از رو بسته اند و تلاش نیروهای مخلص سپاه را کاری غیر ضروری جلوه می دهند عواقب این سیاست ها می دانند؟
سالگرد حمله ناجوانمردانه ناو وينسنس امريكا به مسافران مظلوم، بي‌دفاع و كودكان هواپيماي مسافربري جمهوري اسلامي ايران فرا رسيد و به همين بهانه هرسال ابعاد جديدي از اين جنايت هولناك، تعمدي و ضدانساني امريكايي‌ها عليه ملت ايران روشن مي‌شود.
شبنم ها, shabnamha,shabnamha.ir afkl ih, شبنم همدان,
درست یک سال پس از جنایت بی‌سابقه و کشتار فجیع سردشت بود که آمریکا هواپیمای مسافربری ایران را در خلیج‌فارس هدف قرار داد و تمام 290 سرنشین غیرنظامی و بی‌دفاع آن را به شهادت رساند تا اثبات کند که مفهوم حقوق‌بشر نزد آمریکا با آنچه به‌ظاهر باید از حقوق‌بشر فهمید، متفاوت است.
سنت حسنه افطاری دادن در ماه مبارک رمضان در جامعه بسیار پر رنگ است و همه روزه داران در اجرای آن می کوشند اما باید از خود بپرسیم در این افطاری ها افراد فقیری که قوم و خویشی ندارند چقدر سهم دارند؟
کلمه رمضان با «رمضاء» به معنی زمین داغ و سوزان هم ریشه است و یادآور روزه داری در روزهای های فصل تابستان با وجود گرمای هوا و تشنگی بسیار است.
راهکارهای اجرایی توسعه تولید داخلی:
اقتصاد مقاومتی یک جاده دو طرفه است که بدون هموار کردن هر دو سوی آن راه به جایی نمی بریم. در این یادداشت به بررسی علل اجتماعی روی آوردن مردم به اجناس خارجی می پردازیم.
شورای عالی,فضای مجازی,پیام رسان های داخلی,وزارت ارتباطات و فناوری,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها
یادداشت/ رسول شکری‌نیا
آخرین جلسه شورای عالی فضای مجازی با حضور مسئولان و چهره‌های مختلف تشکیل و مانند همیشه مباحث حول محورهایی پیش رفت که درنوع خود در تشکیل جلسه برای جلسه تقریبا کم نظیر است.
shabnamha, شبنم ها , قربانیان خشونت;
بررسی معضل خشونت علیه زنان:
یکی از مشکلات مشترک در میان ملل مختلف که گریبان افراد زیادی را گرفته و هنوز ادامه دارد ، خشونت علیه زنان است. در بسیاری از جوامع واپس زده و حتی در بخش هایی از جوامع در حال توسعه ، زنان در خانه هایشان بیشتر از هر جای دیگر در معرض خشونت قرار دارند. فاجعه خشونت نسبت به زنان فراتر از آسیب های جسمانی و عاطفی است.
shabnamha.ir , shabnamha , afkl ih , شبنم ها , شبنم همدان , اختلاف نظر زوجین;
راهکارهایی برای حل مشکلات زوجین:
برخی از زوجین ، اختلافات خود را با آرامش طرح و حل میکنند و بسیاری از افراد به روش های نامعقولی مانند تهدید ، غرغر ، باج دهی ، داد و فریاد ، قهر و ... روی می آورند. آنچه مسلم است همین اختلافات بزرگ و کوچک اگر از راه درست حل نشود میتواند لطمه های جبران ناپذیری به بدنه جامعه وارد کند.

صفحه‌ها