نمایش 1 - 10 از 299
باید کسانی که برنامه‌سازان کودک هستند دوره‌های آموزشی رشد، تحول و روانشناسی کودک را بگذرانند و بعد به سراغ ساخت برنامه‌ها بروند، واقعاً مشکل برنامه‌های کودک تلویزیون عدم استفاده از متخصصین این رشته است.
مدارس کشور
مشاور اقتصادی وزیر آموزش‌وپرورش گفت: ۷۰۰ نمایشگاه لوازم التحریر ایرانی در سطح مدارس کشور برگزار می‌شود و لوازم‌التحریر تولیدکنندگان ایرانی با کیفیت و قیمت مناسب به دانش‌آموزان عرضه می‌شود.
پاسخ قرآن به کسانی که امامت امام جواد(ع) در کودکی را نپذیرفتند
حجت‌الاسلام ریاضت ضمن بیان علت ازدواج امام جواد(ع) با دختر مأمون، گفت: قرآن به کسانی که امامت امام جواد در کودکی را نپذیرفتند پاسخ گفته است.
سریال پدر, شبنم ها
بازیگر نقش «حامد» در سریال پدر:
بازیگر نقش حامد در سریال «پدر»گفت: اصولا وقایع غمگین چند قسمت اخیر بینندگان را متاثر کرده است ولی اتفاقات جذابی در راه است و امیدوارم همچنان مشتاقانه داستان را دنبال کنند.
مدیر حج و زیارت استان همدان گفت :امسال 2050 زائر از استان همدان به حج تمتع اعزام می شوند.
گفت‌وگوی جام‌جم با بهرام افشاری، «بهتاش» پایتخت 5
امروز بهرام افشاری را بیشتر با نقش‌آفرینی در یکی از شخصیت‌های اصلی «پایتخت» شناخته‌اید. سیروس مقدم، کارگردان سریال او را یکی از برگ ‌های برنده سری پنجم این مجموعه می‌داند. به همین بهانه و برای گفت‌وگو در نقش بهتاش فریبا سراغش رفتیم.
گفت‌وگو با گیتی معینی، بازیگر «مدرسه مادربزرگ‌ها»;
گیتی معینی برایمان از خاطراتش در این مجموعه و بازی در کنار دوستانی می‌گوید که چند نفر از آنان امروز رخ در نقاب خاک کشیده‌اند. مدام در میان کلامش با لحنی مادرانه می‌گوید: دخترم...آن لحظه‌ها دیگر برنمی‌گردد.
رویا تیموریان,بازیگر,سریال,دیوار به دیوار,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها;
گفتگو با رویا تیموریان بازیگر «دیوار به دیوار2»;
در این میان دیدن معدود چهره‌های باسابقه و اصطلاحا استخوان‌دار عرصه نمایش، اتفاقی ویژه و دلگرم‌کننده است؛ بازیگرانی که به نوعی عمر و سال‌های زندگی‌شان را روی صحنه‌های نمایش و مقابل لنز دوربین‌ها گذرانده‌اند و در این سال‌ها صاحب تجربه‌ای گرانقدر شده‌اند که تماشای هنرنمایی‌شان را لذتی مضاعف می‌بخشد.
گیتی خامنه,مجری برنامه کودک,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها;
گفتگو با گـیتی خامــنه مجری‌های روزگـار کودکی‌مان;
به‌طورقطع یکی از محبوب‌ترین مجریان قدیمی تلویزیون به‌ویژه در برنامه‌های کودک و نوجوان گیتی خامنه است که این کار را کاملاً اتفاقی از سن پانزده‌سالگی شروع کرد. او هم‌زمان با حضور در قاب شیشه‌ای به سیر طبیعی تحصیلات خود ادامه داد و پس از دبیرستان و ورود به دانشگاه، مدرک کارشناسی خود را در رشته کارگردانی سینما و تلویزیون اخذ کرد.
 سیروس مقدم,سریال پایتخت,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها;
سـیروس مقـدم از چندگانه «پایتخت» می‌گوید
حالا چند سال است که مردم هر نوروز به انتظار تماشای سریال «پایتخت» می‌نشینند، سریالی که زوج هما و نقی باعث می‌شود که دل خیلی از زن و شوهرها غنج برود که این زوج با همه مشکلاتشان باز هم همدیگر را دوست داشته باشند.

صفحه‌ها