نمایش 1 - 10 از 261
یک روانشناس گفت: برای داشتن یک زندگی شاد، روابط اجتماعی را افزایش دهید، تنها بودن منجر به افزایش افسردگی و استرس می‌شود.
معاون آموزش ابتدایی گفت: تکالیف مهارت محور جایگزین بی‌کاری دانش‌آموزان نیست و آن‌ها مهارت‌های زندگی را در کنار خانواده تمرین می‌کنند.
زهره آقاشاهی، تنها پاسدار رسمی زن در سپاه خرمشهر به بررسی و تحلیل نقش زنان در فتح خرمشهر پرداخت.
کارشناسان مسائل داخلی کشورمان با تأکید بر اینکه اظهار نظر درباره دست های پشت پرده و ابعاد قتل میترا استاد زمان نیازدارد، عنوان کردند که برخی دامن زدن ها به شایعات و سناریوسازی اصلاح طلبان برای آرمان های فراموش شده شعار حمایت از زنان در قتل استاد روشن است، آنان حتی با آبروی فردی مرده که دیگر توان رفع اتهام از خود را ندارد بازی می کنند.
یک روانشناس گفت: برخی والدین انتظار همکاری فوری از فرزندانشان دارند و وقتی کودکان پاسخ سریع نمی‌دهند، آن‌ها به نق زدن پناه می‌آورند.
مادر ایلیا، کودک ۱۳ ساله‌ای که مبتلا به اتیسم است از شرایط سخت نگهداری دشوار کودکش که از دو سالگی مبتلا به اتیسم است، گفت.
یک درمانگر اعتیاد گفت:کاهش میانگین سن اعتیاد و افزایش گرایش جوانان و قشر دانشجو به سوء مصرف مواد از مسائل نگران کننده است.
رها نوزاد یک ساله ای که در دو ماهگی یک کلیه اش را از دست داده و از بیماری مثانه رنج می برد، چشم امید به کمک خیرین دارد.
یک روانشناس گفت: یکی از رفتار‌هایی که از گذشته تا به امروز در روابط عاطفی دیده می‌شود، این است که زوجین اهمیت کمتری به ابراز کلامی احساسات مثبت می‌دهند.
گفتگوی اختصاصی روز روانشناس
یک روانشناس و مشاور خانواده در گفتگو با شبنم ها گفت: طبق آمار های منتشر شده و رسمی وضعیت سلامت روان در ایران بیانگر این است که بیش از 25 درصد ا

صفحه‌ها