پیغام خطا

  • Notice: Use of undefined constant CMF_Ln_English - assumed 'CMF_Ln_English' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).
  • Notice: Use of undefined constant CMF_Error - assumed 'CMF_Error' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).

هواشناسی همدان
24. مهر 1399 - 9:10   |   کد مطلب: 10150
همسر شهید مدافع حرم «صادق شیبک» در آیین وداع با این شهید در مسجد جامع گالیکش گفت: همسرم درراه دین و دفاع از حرم فدا شد و باعث افتخار من شد.

به گزارش شبنم ها؛ به نقل از نیلکوه

 

همسر هفتمین شهید مدافع حرم ارتش جمهوری اسلامی ایران، نهمین شهید مدافع حرم استان گلستان و دومین شهید مدافع حرم شهرستان گالیکش، شهید «صادق شیبک» در گفت‌وگو با خبرنگار نیلکوه گفت: صادق برای رفتن به سوریه لحظه‌شماری می‌کرد و می‌گفت: «هرکجا ظلمی باشد وظیفه ماست که حضورداشته باشیم».

خانم مهدیه بیکلری افزود: شهید شیبک 13 فروردین به این ماموریت اعزام شد و 31 فروردین ماه نیز به شهادت رسید.

وی تصریح کرد: روز یکشنبه 29 فروردین ماه (دو روز قبل از شهادت) آخرین باری بود که با صادق صحبت کردم. از شنیدم اینکه یسنا دختر 19 ماهه اش دندان درآورده و نان میخورد بسیار خوشحال شد.

همسر شهید شیبک گفت: همسرم می‌دانست که به شهادت خواهد رسید؛ در آخرین مکالمه فرزندش را به من سپرد و گفت از او مراقبت کنم.

وی در پاسخ به این سوال که چطور راضی شدید همسرتان به سوریه برود گفت: این ادامه راه امام حسین (ع) است؛ زمانی که از جان و فرزند جوان خود درراه مقدرات الهی گذشت و باید به مقدرات الهی تن داد چراکه خداوند بهتر می‌داند خیر و صلاح و شر هر بنده‌ای چیست.
به گفته وی حفظ حجاب و پیروی از ولایت فقیه دو توصیه شهید شیبک در آخرین مکالمه برای خانواده‌اش بود.

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین اخبار