پیغام خطا

  • Notice: Use of undefined constant CMF_Ln_English - assumed 'CMF_Ln_English' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).
  • Notice: Use of undefined constant CMF_Error - assumed 'CMF_Error' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).

هواشناسی همدان
29. شهريور 1399 - 21:36   |   کد مطلب: 10582
یکی از سیاست های زناشویی بویژه برای خانم ها این است که اجازه دهند گاهی مردان در تنهایی خود بسر ببرند.

به گزارش شبنم ها به نقل از طنین یاس : وجیهه مشهدی نبی روان شناس خانواده و مشاور در گفتگو با خبرنگار حوزه جوانان و خانواده گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار داشت: یکی از سیاست های همسرداری برای خانم ها این است که هنگام صحبت کردن با همسر خود تمام توجه خود را معطوف به او کند و به چهره وی نگاه کنید و کلماتی از جمله اوهوم را در گفت و گو با همسرتان بکار نبرید زیرا باعث کاهش 

ارتباطات کلامی میان شما خواهد شد. 
 
وی در ادامه گفت: تلویزیون یکی از عوامل ایجاد فاصله میان زوجین است که در هنگام صحبت کردن با همسر خود باید از تماشای آن خودداری کرد زیرا موجب عدم توجه به صحبت های طرف مقابل می شود و سکوت، بیان سخنان کوتاه و بی ارتباط نشانه این است که شما به آنجا تعلق ندارید و تنها حضور فیزیکی در کنار همسرتان دارید. 
 
مشهدی نبی اضافه کرد: یکی دیگر از مواردی که باید در برخورد با همسرتان مد نظر قرار دهید این است که گاهی مردان نیاز دارند تا در حیطه و دنیای خصوصی خود به تنهایی به مسائل مختلف شان رسیدگی کنند و این تصور که بخشی از زندگی و اتفاقاتش را در تنهایی خود مدیریت می کند باعث ایجاد احساس خوشایندی برای او می شود. 
 
وی گفت: در برخی موارد مردان فکر می کنند اگر برخی مشکلات شان را با همسرشان در میان نگذارند و یک تنه آن را حل کنند، باعث افزایش حس مردانگی در آنان می شود. 
 
این روان شناس در پایان بیان کرد: اگر به همسرتان اعتماد دارید، همیشه به حیطه خصوصی او وارد نشوید و اجازه دهید در تنهایی خودش باشد همچنین تلاش برای بهبودی رابطه تان بصورت کلامی از مهمترین سیاست های زناشویی در زندگی مشترک برای خانم ها محسوب می شوند. 
 
انتهای پیام/ص

دیدگاه شما

آخرین اخبار