پیغام خطا

  • Notice: Use of undefined constant CMF_Ln_English - assumed 'CMF_Ln_English' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).
  • Notice: Use of undefined constant CMF_Error - assumed 'CMF_Error' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).

هواشناسی همدان
22. بهمن 1398 - 20:34   |   کد مطلب: 5701
کارشناس امور بانوان سازمان تبلیغات اسلامی استان همدان با بیان اینکه خانواده پایدارترین نهاد اجتماعی است، گفت: خانواده به عنوان یک نهاد مهم نقش کارکردی در جامعه دارد.
بانوان, خانواده,فضای مجازی ,تبلیغ

 به گزارش شبنم ها،فهیمه نیازی ظهر یک شنبه در جلسه بانوان فرهیخته عرصه فرهنگی دینی در همدان اظهار داشت: خانواده به عنوان یک نهاد مهم نقش کارکردی در جامعه دارد و از اولویت برخوردار است.

کارشناس امور بانوان سازمان تبلیغات اسلامی استان همدان با اشاره به آسیب هایی که در روابط زوجین بیشترین مشکلات را در جوامع امروزی به وجود آوده است، افزود: مشکلات جسمی زوجین، مشکلان جنسی زوجین، مشکلات عصبی و نوع تغییر نگاه نسبت به مسئله ازدواج و خانواده و طلاق از جمله این آسیب ها است.

وی بیان داشت: باید به بررسی آسیب های این حوزه و معضلات آن پرداخت و چگونگی پدید آمدن آسیب ها را در جامعه امروزی با گذشته مورد ارزیابی قرار داد.

نیازی با بیان اینکه در این جلسه مصوب شد بعد از راهکارهای عملی طرح های هر یک از بانوان مورد نقد و بررسی قرار گیرد، اضافه کرد: حوزه های علمیه برای تبلیغ برنامه خانواده محور فعالیت های تبلیغی زیادی انجام می دهد.

وی با بیان اینکه باید برای بحث تبلیغ از طریق فضاهای مجازی اقدامات ویژه ای صورت گیرد، گفت: کارهای پژوهشی و یژه ای با کارگروه های ویژه در خصوص حقوق مردان و زنان بر اساس اخلاق و آموزه های دینی نیز انجام و در اختیار زوجین قرار می گیرد.

منبع: خبر گزاری مهر

دیدگاه شما

آخرین اخبار