پیغام خطا

  • Notice: Use of undefined constant CMF_Ln_English - assumed 'CMF_Ln_English' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).
  • Notice: Use of undefined constant CMF_Error - assumed 'CMF_Error' در cmfcCalendarV1::factory() (خط 63 از /home/shabnamha/domains/shabnamha.ir/public_html/sites/all/modules/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarV1.class.inc.php).

7. مهر 1399 - 9:17   |   کد مطلب: 9042
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری همدان با بیان اینکه سالیانه سه هزار و 700 طلاق در استان رخ می‌دهد، اظهار کرد: تنها حدود هزار مورد از این زنان مطلقه تحت حمایت خانواده‌های خود قرار می‌گیرند.
زنان مطلقه تحت حمایت خانواده قرار می‌گیرند؟

به گزارش شبنم ها به نقل از  ایسنا،گلستانی"  در کارگروه فرهنگی اجتماعی استان، اظهار کرد: باید برنامه‌هایی در راستای توانمندسازی زنان مطلقه و تحت حمایت قرار دادن این افراد در دستور کار قرار گیرد چرا که بسیاری از این افراد به علت نداشتن حامی بعد از طلاق، وارد اقدامات غیراخلاقی می‌شوند.

 

وی با تاکید بر ساماندهی زنان مطلقه، تصریح کرد: با ساماندهی می‌توان این افراد را از آسیب‌های جدی دور کرد تا به وادی مسائل غیراخلاقی کشیده نشوند.

 

مدیرکل امور اجتماعی استانداری همدان نیز گفت: با اجرای ماده 79 قانون مجازات اسلامی افراد محکوم به حبس می‌توانند با توجه به توانایی و دانش به دستگاه‌های مربوطه برای ارائه خدمات معرفی شوند.

 

"مهرداد نادری‌فر" با بیان اینکه اجرای این طرح اثرات مثبتی به همراه دارد، افزود: باید با دید مثبت به این طرح نگاه شود چرا که با این کار از ضربه روحی و شخصی به فرد هم پیشگیری می‌شود.

 

وی با تاکید بر اینکه همه افراد محکوم مجرم نیستند، خاطرنشان کرد: در حال حاضر که شرایط استخدام در دستگاه‌های دولتی وجود ندارد، فرصت مناسبی برای اجرای این طرح است.

 

"شهرام طهماسبی"، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان همدان نیز گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره) دارای منابع قابل توجهی از دستگاه‌های مختلف، نهادها و کمک‌های مردمی است که ورودی‌ها و خروجی‌های این دستگاه باید مشخص شود تا بتوان بهتر برای آنها برنامه‌ریزی کرد.

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین اخبار