هواشناسی همدان
 مؤسسه فرهنگی حوراء بانوان استان همدان
دانلود نرم افزارهای کاربردی
شهروندنگارشبنم ها
22. آبان 1395 - 13:20   |   کد مطلب: 13534

در این صفحه میتوانید حرف های ناگفته خود را در مورد شهر , محله و محیط کارتان ، با دوستان و همشهریان خویش به اشتراک گذاشته و به گوش مسئولان برسانید. تیم سردبیری شبنم همدان سعی دارد با بازتاب صدای شما گامی کوچک در حل برخی مشکلات فردی و اجتماعی شهر بردارد. 

برای ثبت ناگفته ها ، دیدگاهها ، انتقادات و پیشنهادات خود ، مراحل زیر را انجام دهید:

1.  در پایین همین صفحه و در قسمت "نظر شما" مطالب خود را بنویسید.
2.  نوشتن نام و ایمیل اختیاری است.
3.  کد تصویری را در کادر مربوط به آن پر کنید.
4.  در پایان دکمه ذخیره را بزنید.

*   نظرات شما پس از 12 ساعت در این صفحه نمایش داده می شود. 
** اگر مطالب درج شده نیاز به پیگیری خبری داشته باشد خبرنگاران سایت موضوع را پیگیری و پاسخ مربوط را در سایت انعکاس می دهند.

با تشکر از انتخاب شما       

سردبیر پایگاه خبری شبنم همدان

برچسب‌ها: 

دیدگاه‌ها

مدتیه که در بلوار ارم ایستگاههایی برای کرایه دوچرخه ایجاد شده است. اما متصدیان آن ، دوچرخه ها را فقط به آقایان کرایه میدهند و خانم ها از این خدمات محروم هستند. برخی از خانمها هم توسط برادر و یا همسر خود کرایه میکنند و چند متر بالاتر سوار میشوند و استفاده میکنند. میخواستم بدانم که این حرکت چه معنایی دارد. آیا فقط تحویل گرفتن دوچرخه از نظر مسئولین خطاست ؟!! اگر اینطور است یعنی ما هم باید برادرمان را بیاوریم تا بتوانیم دوچرخه سوار بشیم ؟ این سیاست را چه کسانی طرح ریزی کرده اند؟ ممنون میشم اگر پیگیری کنید تا مسئولین فکری اساسی کنند که حداقل توریستها به این سیاستهای شهر ما نخندند.
با سلام و تشکر از انتخاب شما. حتما در اسرع وقت پیگیری خواهد شد
به نظر من بهتره وقت خودتونو تلف نکنین. حالا شما پیگیری هم کردین ، بعدش چی ؟ درست میشه ؟ اگر فکر میکنین کاری درست میشه ، من یه عالمه موضوع اطرافم دارم که قابل پیگیریه. اما بعیده که توی این مسئولین ، کسی به فکر ما و مسائل اطرافمون باشه. ولی تلاش شما قابل تقدیره. ممنون که حداقل شما به فکر مردم هستین.
با سلام و سپاس از حسن توجه شما. اگر ممکنه یکبار هم که شده امتحان کنید و از مسائل قابل پیگیری اطراف خودتون برای ما بفرستید. ما امیدواریم که این ستون با همکاری دوستان به ثمر برسه

دیدگاه شما

آخرین اخبار