نمایش 1 - 10 از 42
یادداشتی یه مناسبت سالروز کشف حجاب در ایران:
هفتاد و دو سال پیش رضا خان برای تاراج حجاب زنان ایران اقدام کرد و شکست خورد اما امروزه تهاجم فرهنگی غرب از طریق شبکه های اجتماعی و جنگ نرم توانسته است فرهنگ زنان ایران را هدف گیری کرده و بدحجابی را جایگزین کشف حجای رضاخانی کند.
شورای عالی,فضای مجازی,پیام رسان های داخلی,وزارت ارتباطات و فناوری,shabnamha.ir,شبنم همدان,afkl ih,شبنم ها
یادداشت/ رسول شکری‌نیا
آخرین جلسه شورای عالی فضای مجازی با حضور مسئولان و چهره‌های مختلف تشکیل و مانند همیشه مباحث حول محورهایی پیش رفت که درنوع خود در تشکیل جلسه برای جلسه تقریبا کم نظیر است.
shabnamha, شبنم ها , قربانیان خشونت;
بررسی معضل خشونت علیه زنان:
یکی از مشکلات مشترک در میان ملل مختلف که گریبان افراد زیادی را گرفته و هنوز ادامه دارد ، خشونت علیه زنان است. در بسیاری از جوامع واپس زده و حتی در بخش هایی از جوامع در حال توسعه ، زنان در خانه هایشان بیشتر از هر جای دیگر در معرض خشونت قرار دارند. فاجعه خشونت نسبت به زنان فراتر از آسیب های جسمانی و عاطفی است.
shabnamha.ir , shabnamha , afkl ih , شبنم ها , شبنم همدان , اختلاف نظر زوجین;
راهکارهایی برای حل مشکلات زوجین:
برخی از زوجین ، اختلافات خود را با آرامش طرح و حل میکنند و بسیاری از افراد به روش های نامعقولی مانند تهدید ، غرغر ، باج دهی ، داد و فریاد ، قهر و ... روی می آورند. آنچه مسلم است همین اختلافات بزرگ و کوچک اگر از راه درست حل نشود میتواند لطمه های جبران ناپذیری به بدنه جامعه وارد کند.
شبنم ها , afkl ih, پلاسکو , shabnamha.ir, ازدحام جمعیت
وقتی که همه مردم می خواهند پاپاراتزی باشند
در حادثه پلاسکو و مرگ آتشنشانان هجوم مردم و بستن راه امدادگران و گرفتن فیلم و عکس و سلفی روی فجیع تری از حادثه را برای همه جهان به نمایش گذاشت
shabnamha,ir , shabnamha , afkl ih , شبنم ها , اختلال شخصیت ضد اجتماعی ;
در ادامه مباحث اختلال شخصیت:
برای بازداشتن از ارتکاب به جرم باید در مقابل عمل اشتباه کودکان ، پیام روشن و نه مبهمی به آنها بدهید
shabnamha.ir , shabnamha , afkl ih , شبنم ها , رشد مغز فرزندان;
کارهایی که والدین برای تقویت هوش و تکامل مغز فرزندانشان می توانند انجام دهند این است که توجه ، تمرکز ، دقت ، کنترل هیجان ها ، مهارت های حرکتی ، و ... را در کودک خود مورد توجه قرار داده و تقویت کنند.
در حاشیه جشنواره شیره انگور مانیزان ، گردشگران مجبور به طی مسیر طولانی و ناهموار خاکی بودند و این مسیر یکی از مشکلات اصلی جشنواره بود.
روایتی از مسافری که در جزیره مجنون از همسفرانش جدا شد:
وحید فرحروز گفت: یک دفعه به خودت می آیی می بینی ظرف چند ثانیه فاصله ات با بغل دستی یا نزدیک ترین دوستت هفت آسمان شده . فاصله ها زیاد میشوند از کنار تو تا خدا به اندازه رویاهایت و یک عمر حسرت خوردن.
همان طور که رعایت اخلاق در فضای حقیقی بر اساس اصول انسانی، اسلامی و اجتماعی اهمیت دارد، در فضای مجازی هم ضروری و بلکه مفید است. اشکال از آنجا به وجود آمد که بین فضای مجازی و فضای حقیقی اختلاف قائل شدیم.

صفحه‌ها